Новини. Жива книга. Обдарована молодь України.
АР Крим. Севастополь АР Крим. Сімферополь Хмельницький Черкаси Дніпропетровськ Кіровоград Запоріжжя Донецьк Луганськ Харків Полтава Чернівці Луцьк Рівне Тернопіль Івано-Франківськ Львів Вінниця Херсон Миколаїв Одеса Чернігів у спорті в науці в мистецтві в суспільному житті Суми Київ,Київська область Житомир Ужгород
       
   

Зареєструватися

 
  логін  
  пароль  
 

забули пароль?        ввійти

 

Иванов Иван Иванович
Онофрійчук Катерина Василівна
Хащук Михаил васильевич
Грабко Олена Валеріївна
Стасюк Ганна Миколаївна
Гаріджук Ірина Петрівна
Кілька Олександра Петрівна
Шекура Мирослава Ярославівна
Санжарова Тетяна Юріївна
Чуєш Маша Анатоліївна
Гаврилюк Віталіна Євгеніївна
Кучеренко Вікторія Іванівна
Затхей Олег Володимирович
Гуржій Яна Ігорівна
голуб любов
Кучеренко Вікторія Іванівна
Скорый Роман Игорович
Мучичко Надюша Антонівна
Демянець Марян Богданович
Колісніченко Микола Віталійович
Вертипорох Тетяна Анатолівна
Шумейко Дарья
Ваталі Зуб
Фролова Вікторія Олегівна
Байдак Мар'яна Степанівна
Кирилюк Оксана Сергіївна
Степанова Дар'я Євгенівна
Демчук Тетяна
Шестопал Олена Олегівна
руденко полина
Міщанинець Євген Олесевеч
Корінний,Владислав,Олександровий
Ивашко,Алексей,Александрович
Якимова Тетяна Сергіївна
Граф Анастасія
голуб любов
Сотник Соломія Дмитрівна
Праведнюк Анастасія Сергіївна
Direi Viktoriya
Бокій Андрій
Direi Viktoriya
Ивашко Сергей Александрович
Черная Анна Юриевна
Андрущенко Андрій Володимирович
Лизак Софія Василівна
Левчук Руслана Петрівна
Крилова Вікторія Василівна
Березніцька Інна Анатоліївна
Дорош Юля Владиславівна
Тарасенко Марина Олександрівна
Саксон Василь Петрович
Denis Serditenko Dmitrovich
Антонюк Тетяна Миколаївна
Подзолкова Анастасия Станиславовна
Герасименко Дмитро Володимирович
Лизак Софія Василівна
Праведнюк Анастасія Сергіївна

 

НОВИНИ СОМ

 
 
СОМ новини
25.04.17 Запрошуємо до участі у програмі “Молодіжний делегат від України до ООН”
 
СОМ новини
08.04.17 Конференція успішно відбулась
 
СОМ новини
15.02.17 VI МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ОСОБИСТІСТЬ, СУСПІЛЬСТВО, ПОЛІТИКА»
 
всі новини »»
 

Яндекс.Метрика

Реклама:
додати у вибране зробити стартовою про проект  

Нас: 4524 обдарованих молодих людей із усіх регіонів України


Жива книга. Обдарована молодь України.

16.11.10 ВІТАННЯ ГОЛОВИ СОЮЗУ ОБДАРОВАНОЇ МОЛОДІ СЕРГІЯ ТЕРЕПИЩОГО З НАГОДИ П'ЯТОЇ РІЧНИЦІ ОРГАНІЗАЦІЇ

З історії СОМ відомо, що 16 листопада 2005 року Міністерство юстиції України прийняло рішення про реєстрацію Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Союз обдарованої молоді” і видало свідоцтво про реєстрацію об’єднання громадян №2335.

Минає час. Змінюються політичні вітри. Одні організації спалахують і про них відразу забувають, інші, можливо не так помітні в інформаційному просторі і на всіляких «тусовках», але невпинно, день за днем розвиваються. До цих, інших, я відношу і СОМ.

Сьогодні мені з особливою теплотою хочеться привітати всіх членів нашої організації, незалежно від того чи були вони співзасновниками організації в 2005 році, чи приєдналися до Союзу буквально вчора. Люди – ви класні!

Дуже хочу щиро подякувати всім друзям і партнерам СОМ, як сьогоднішнім, так і тим що допомагали нам у нашому становленні раніше. Повірте, я всіх вас пам’ятаю і по-братньому люблю.

На ювілеї є традиція бажати. Не буду відступати від неї і я. Щиро бажаю вам, друзі, спокою і свободи: спокою, який ми знаходимо в наших родинах, спокою коли ти разом з коханою людиною та свободи, яка дає крила нашим найфантастичнішим проектам, свободи, яка утверджує пріоритет людської волі і людського духу над швидкоплинністю життя.

Й.В. Гете сказав:«Думати легко, діяти важко, а перетворювати думку в дію – найважча річ на світі» нехай ці слова стануть джерелом натхнення нам, всім тим, хто перетворює мрії в реальність, всім тим, хто протиставив гострий меч свого таланту численному воїнству сірості і байдужості.

Зі святом!

Слава Вам, обдарована молодь і слава Україні!

Завжди Ваш,

Сергій Терепищий,

Голова СОМ, к.філос.н.


Докладніше...

10.11.10 В Кабміні планують впровадити програму онлайн-лекцій

Кабмін планує впровадити програму онлайн-лекцій.

Кабінет Міністрів України має намір впровадити програму відеолекцій в мережі Інтернет для школярів і студентів, про це повідомляє прес-служба віце-прем‘єр-міністра України Бориса Колеснікова.

Також в ході зустрічі з директором корпорації Microsoft Стівом Баллмером віце-прем’єр зазначив, що метою уряду є в найближчі рік-півтора зробити будь-який підручник доступним в Інтернеті в електронній формі.

За словами Колесникова, після виконання цієї програми планується впровадження лекцій у прямому ефірі, коли в Інтернеті будуть розміщені лекції з предметів і учні і студенти зможуть використовувати цей матеріал.

Як вважає віце-прем"єр, цей напрямок є найбільш пріоритетним у співпраці з Microsoft.

У свою чергу Баллмер відзначив, що корпорація зацікавлена у співпраці з урядом у питаннях цифрового контента і більш широких освітніх програм.
Докладніше...


04.11.10 Замість конкурсу Петра Яцика Міносвіти проводитиме конкурс Тараса Шевченка

Замість конкурсу Петра Яцика Міносвіти проводитиме конкурс Тараса Шевченка 
Міністр освіти Дмитро Табачник підписав наказ про проведення Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

Указом Президента України "Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка" від 30 вересня 2010 року № 928/2010 започатковано проведення Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, як щорічного загальнонаціонального заходу, спрямованого на підвищення рівня знань з української мови і літератури, рідних мов і літератур, виховання у молодого покоління любові до мов українського народу, забезпечення їх всебічного розвитку.

Згідно з Указом Президента, починаючи з 2011 року, засновано 39 щорічних стипендій Президента України переможцям Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Разом з тим, з метою вшанування творчої спадщини Тараса Шевченка, виявлення творчо обдарованої учнівської та студентської молоді, виховання у молодого покоління українців поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні та за її межами, міністр освіти підписав наказ від 26 жовтня 2010 року № 1011 "Про проведення Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2010-2011 навчальному році".

Докладніше...

01.11.10 "Державна молодіжна політика повинна займатися майбутнім!"

З 11 по 15 жовтня 2010р. у Києві пройшло вже традиційне стажування, в якому взяли участь депутати Студентського парламенту, Студентський президент України та переможці всеукраїнського конкурсу "Кращий студент України-2009". Вони зустрілися з провідними політиками та громадськими діячами України.Тематикою стажування стала: “Можливість соціального ліфтингу в Україні” і саме про це, передусім, йшла мова під час зустрічей із віп-політиками, експертами та держслужбовцями. 
У рамках стажування також відбулося засідання Студентського парламенту під головуванням Студентського президента за участі студентів із різних регіонів України.

Отож, депутати Студентського парламенту України (З.Богуславська, В.Годованець, О.Деренюга, А.Дубовик, О.Земляний, М.Кушик, О.Смірнов,), Студентський президент О.Соколик, “Кращий студент-медійник України-2009” М.Тощев і “Кращий студент-спортсмен України-2009” А.Шостак мали унікальну змогу зустрітися з впливовими політиками, керівниками міністерств, громадських інституцій, міжнародних фондів, взяли участь у спеціальній вечірній програмі.

Молоді лідери мали зустріч, прямо у сесійній залі з Головою Верховної Ради України Володимиром Литвином, із Міністром Кабінету Міністрів України Анатолієм Толстоуховим, Народним депутатом України, Головою Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони, головою Політичної партії «Громадянська позиція» Анатолієм Гриценком, заступником Міністра освіти і науки України Євгеном Сулімою, заступником Голови Політичної партії «Сильна Україна» Костем Бондаренком, заступником Голови Політичної Партії «Фронт Змін» Андрієм Пишним, заступником керівника Секретаріату Центральної виборчої комісії, народним депутатом України II скликання Миколою Дондиком, директором департаменту молодіжної політики Мінсім’ямолодьспорту Ігорем Хохичем, в.о. начальника управління у справах сім’ї та молоді Київської міськдержадміністрації Остапом Смуком, звісно, з Лідером Студреспубліки Павлом Вікнянським та ін.

Кожна із зустрічей, безумовно, дуже запам’яталася учасникам стажування. Програма перебування у Києві розпочалася з зустрічі у Будинку Комітетів Верховної Ради України з одним із самих цікавих українських політиків, лідером опозиціїної «Громадянської позиції» Анатолієм Гриценком. Анатолій Степанович поділився з молодими лідерами своїм незціненним життєвим і професійним досвідом. Звертаючись до молодих лідерів, він закликав їх завжди "бути на півкрока дальше", а на згадку подарував книги - проект Конституції порядку з власноручним підписом.


Докладніше...

27.10.10 Стажування для журналістів у Берліні

Програма фундації Роберта Боша "Засоби масової інформації - посередники між народами" у співпраці з Берлінською школою журналістики надають можливість молодим журналістам з Центральної та Східної Європи взяти участь у заходах із підвищення кваліфікації в Берліні, що триватимуть з 1 березня по 31 травня 2011 року. Кінець терміну подання заяв: 1 листопада 2010 року.
У перший місяць вони прослухають компактний курс, що міститиме знання про Німеччину та її стосунки зі східними сусідами, а також про Європейський Союз. Після цього вони, в залежності від своїх побажань, протягом двох місяців працюватимуть в редакціях газет, радіо чи ТБ німецької столиці. Там вони ознайомляться з працею німецьких колег і зможуть самі готувати матеріали для німецької редакції. Однак під час перебування в Німеччині вони не повинні переривати контакт зі своїми редакціями на батьківщині.
Стипендіати отримають:
- щомісячну стипендію 1.100 євро
- кураторську опіку в гостьовій редакції
- підтримку в пошуку житла


Докладніше...

21.10.10 Альма-матер за кордоном

Освіта за кордоном стає дедалі популярнішою серед українських студентів. За даними освітнього агентства DEC Education, за останні 5 років кількість української молоді, яка бажає здобувати вищу освіту у закордонних вузах, зросла в рази. Більшість студентів намагаються отримати стипендії та гранти від різних організацій, однак немало й таких, які платять за своє закордонне навчання самостійно.

Студенти, які бажають здобути освіту за кордоном, найчастіше обирають британські вузи, на другому місці за популярністю вищі навчальні заклади Швейцарії.

Плата за навчання – не більша, ніж в Україні?

Марія Головко, PR-менеджер освітнього агентства зазначає, що до Туманного Альбіону їдуть переважно за дипломом юриста чи економіста, а в швейцарські ВНЗ вступають, щоб отримати освіту в сфері готельно-ресторанного бізнесу.

Популярністю користуються і вищі навчальні заклади сусідніх держав, наприклад, Польщі, де освіта також якісна і відносно дешева. «Вартість навчання в країнах ближнього зарубіжжя, таких як Польща, Литва, Естонія і навіть Голландія, є приблизно такою ж, як і в українських вишах на контрактній основі. Різниця лише в тому, що наші дипломи не завжди сприймаються роботодавцями, а сусіди дають дипломи міжнародного зразка. Відповідно, у випускників відкривається більше перспектив. Тож, крім того, що вони повертаються додому, вони можуть здобувати досвід роботи за кордоном. Наша організація відправляє близько 150 студентів на рік на програми вищої освіти закордоном», - сказала представник освітнього агентства.

Докладніше...

15.10.10 17 секретів як стати щасливим!!!

Забудьте минуле. Ви не будете щасливими, поки несете важкий тягар минулого. Ви зробили помилку? У вас був неприємний досвід у минулому? Відпустіть ці спогади - вони не дають вам розвиватися. Зосередьтеся на сьогоденні.

Несіть відповідальність за своє життя. Щоб стати щасливим, потрібно перш за все стати вільним. Незалежно від того, наскільки важка ситуація, ви завжди обираєте самі, як саме вам вчинити. І відповідальність за цей вибір несете лише ви. НЕ звинувачуйте у своїх невдачах когось ще.

Відносини. Це як раз те, що й дає нам щастя. Любов повинна залишатися головним пріоритетом.

Захоплення, хоббі. Вони також приносять нам маленькі радості. Так що коло своїх захоплень треба постійно розширювати. Таким чином ви розширюєте свої шляхи до гармонії. Ви навіть не уявляєте, скільки цікавих речей нас оточує.

Створіть себе. Визначте для себе свої принципи, і дійте відповідно до них. Тільки так ви завжди будете вірні собі.


Докладніше...

12.10.10 Італійські вчені створили еліксир життя.


Італійські вчені створили так званий "еліксир життя" - коктейль із важливих амінокислот, який збільшує тривалість життя лабораторних мишей на 12 відсотків. Для людини це означає десять додаткових років життя. Особливе це відкриття може допомогти літнім і хворим людям.

Дане дослідження провели співробітники Міланського університету. Вони з"єднали разом три амінокислоти - лейцин, ізолейцин і валін, і почали додавати цю суміш в питну воду лабораторним мишам. В результаті середня тривалість життя тварин склала 869 днів - у порівнянні з 774 днями у гризунів з контрольної групи.

Вчені також виявили, що у мишей не лише збільшилася тривалість життя, в їх організмі сталися й інші зміни. Зокрема, зросла кількість енергії, що отримується клітинами, зменшилася шкода, яку завдають організму небезпечні молекули, які називають вільними радикалами. Миші, що приймали "еліксир життя", також стали енергійнішими, у них покращала мускульна координація, заявляє керівник дослідження доктор Ензо Нісолі.Докладніше...


0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. 21. 22. 23. 24. 25. 26. 27. 28. 29. 30. 31. 32. 33. 34. 35. 36. 37. 38. 39. 40. 41. 42. 43. 44. 45. 46. 47.


 
 
швидкий пошук
 фраза
  пошук
  детальний пошук
 ім'я
 область
 здобутки
  пошук
 

 
 

НОВІ НА САЙТІ

Волохата Марина Русланівна
Волошина Анастасия Владимировна
Барс Саша Александовна
Якимів Соломія Андріївна
Мировська Ксенія Олександрівна
Чубiн Борис Валерійович
Нейман Марина Владимировна
Петрушевская Марианна Владимировна
Руденко Яна Володимирівна
Коваль Анатоій Ярославович
нові за тиждень»»
 
Реклама:
(с) Союз обдарованої молоді України
(с) Cергій Терепищий