Донецька область Обдарована, талановита молодь у спорті. Жива книга. Обдарована молодь України.
АР Крим. Севастополь АР Крим. Сімферополь Хмельницький Черкаси Дніпропетровськ Кіровоград Запоріжжя Донецьк Луганськ Харків Полтава Чернівці Луцьк Рівне Тернопіль Івано-Франківськ Львів Вінниця Херсон Миколаїв Одеса Чернігів у спорті в науці в мистецтві в суспільному житті Суми Київ,Київська область Житомир Ужгород
       
   

Зареєструватися

 
  логін  
  пароль  
 

забули пароль?        ввійти

 

Борисенко Ірина Валеріївна
Шерстюк Анна Олександрівна
Бедрій Єлизавета Олександрівна
Кривомлин Едуард Андрійович
Огуй Анастасія Андріївна
Полина Багрий Генадиивна
Комар Антон Аркадійович
Варешко Надія Олександрівна
Власова Олена Сергіївна
Сироткіна Марина Михайлівна
Кривомлин Едуард Андрійович
Кравченко Анна Андріївна
Карпюк Назарій Ігорович
Кравченко Анна Андріївна
Ковальчук Валентина Петрівна
оля савяк
Говорадла Дар'я Олегівна
Варешко Надія Олександрівна
Федоренко Ростислав Михайлович
Сіваченко Надія Олегівна
Варзар Олена Валеріївна
Рудакевич Діана Борисівна
Волков Кирилл
Циганок Марина Леонідівна
Куцин Анастасія Василівна
Матіос Тетяна Лук"янівна
Кузьменко Наталія Анатоліївна
Нагорна Ольга олексіївна
стейсон
Рудакевич Діана Борисівна
Горбач Аіна Сергіївна
Тодорова Ксения Леонидовна
Левицкая Анна Николаевна
Драгун Єлизавета Станіславівна
Мулик Анастасія Андріївна
Шерстюк Анна Олександрівна
Мазур Тетяна Миронівна
Ковальов Денис Олександрович
Плетенец Елена Максимовна
Козоріз Каріна Юріївна
Ворожко Наталія Анатоліївна
Кислий Олександр Ігорович
Чоп Анна Володимирівна
Кислий Олександр Ігорович
Івах Констанція Юріївна
Демидова Анастасия Дмитриевна
Говорадло Дар'я Олегівна
Шерстюк Анна Олександрівна
Козоріз Каріна Юріївна
18
Серьогіна Інна Сергіївна
Плешков Роман Вадимович

 

НОВИНИ СОМ

 
 
СОМ новини
10.11.17 Конференція «ПРАВОВИЙ РОЗВИТОК СУСПІЛЬСТВА І ДЕРЖАВИ: ТРАДИЦІЇ ТА НОВАЦІЇ»
 
СОМ новини
27.09.17 Технології моделювання майбутнього - Ідеальна система соціального захисту в Україні
 
СОМ новини
25.04.17 Запрошуємо до участі у програмі “Молодіжний делегат від України до ООН”
 
всі новини »»
 

Яндекс.Метрика

Реклама:
додати у вибране зробити стартовою про проект  

Нас: 4524 обдарованих молодих людей із усіх регіонів України


Обдарована молодь України.

А Б В Г Д Е Є Ж З І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Донецька область :: у спорті

немає
фото
Прізвище, ім'я , по батькові:   Бахмет Артем Олегович
Дата народження:   04.04.95
Місце навчання (роботи):  

Горлівська загальноосвітня школа І-Ш ст. № 68, 8 клас

Улюблене заняття:  

спорт, бокс, комп'юперні ігри

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

23.05.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Мартюхіна Наталія Олегівна
Дата народження:   01.07.93
Місце навчання (роботи):  

Горлівський технікум Донецького національного університету

Улюблене заняття:  

займатись спортом

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

20.12.08



Прізвище, ім'я , по батькові:   Nguyen Bich Hong
Дата народження:   29.01.95
Місце навчання (роботи):  

ЗОШ №18

Улюблене заняття:  

дивитися фільми, читати романи

Улюблені цитати:  

Умение прощать – свойство сильных. Слабые никогда не прощают.

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

19.03.11



Прізвище, ім'я , по батькові:   Анцупов Олександр Миколайович
Дата народження:   03.09.93
Місце навчання (роботи):  

ХМТ ГВУЗ

Улюблене заняття:  

легка атлетика

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

18.05.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Аронова Катерина Дмитріївна
Дата народження:   06.05.96
Місце навчання (роботи):  

Донецька багатопрофільна гімназія № 150

Улюблене заняття:  

айматися спортом, вивчати іноземні мови

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

20.05.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Асташенко Олександр Олександрович
Дата народження:   15.01.02
Місце навчання (роботи):  

ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

Улюблене заняття:  

карате, бойове багатоборство

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

23.05.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Биков Олексій Олексійович
Дата народження:   29.03.98
Місце навчання (роботи):  

ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

Улюблене заняття:  

грати у футбол

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

20.05.09



немає
фото
Прізвище, ім'я , по батькові:   Бистров Олександр Сергійович
Дата народження:   08.02.94
Місце навчання (роботи):  

Горлівська ЗОШ І-ІІІ ст. №68

Улюблене заняття:  

футбол, бокс, комп'ютерні ігри

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

09.04.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Бичкола Дар'я Ігорівна
Дата народження:   27.08.92
Місце навчання (роботи):  

ЗОШ І-ІІІ ступенів №97 з поглибленим вивчення англ. мови

Улюблене заняття:  

читати книжки і енциклопедії

Інше:  

МАН з біології 3 місце

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

23.05.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Болбат Андрій Сергійович
Дата народження:   18.10.91
Місце навчання (роботи):  

Загальноосвітній спеціалізований санаторний інтернатний заклад «Ерудит» для обдарованих дітей.

Улюблене заняття:  

Займаюсь хімією, також люблю спорт, комп'ютерні ігри, інтелектуальні змаганн, читати художню літературу, слухати спокійну врівноважену музику, грати в шахи та інші розумові ігри.

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

19.02.09


1 2 3 4 5
 
 
швидкий пошук
 фраза
  пошук
  детальний пошук
 ім'я
 область
 здобутки
  пошук
 

 
 

НОВІ НА САЙТІ

Волохата Марина Русланівна
Волошина Анастасия Владимировна
Барс Саша Александовна
Якимів Соломія Андріївна
Мировська Ксенія Олександрівна
Чубiн Борис Валерійович
Нейман Марина Владимировна
Петрушевская Марианна Владимировна
Руденко Яна Володимирівна
Коваль Анатоій Ярославович
нові за тиждень»»
 
Реклама:
(с) Союз обдарованої молоді України
(с) Cергій Терепищий