Дніпропетровська область Обдарована, талановита молодь у спорті. Жива книга. Обдарована молодь України.
АР Крим. Севастополь АР Крим. Сімферополь Хмельницький Черкаси Дніпропетровськ Кіровоград Запоріжжя Донецьк Луганськ Харків Полтава Чернівці Луцьк Рівне Тернопіль Івано-Франківськ Львів Вінниця Херсон Миколаїв Одеса Чернігів у спорті в науці в мистецтві в суспільному житті Суми Київ,Київська область Житомир Ужгород
       
   

Зареєструватися

 
  логін  
  пароль  
 

забули пароль?        ввійти

 

18
Дробіна Валерій Сергійович
Новік Ольга Владиславівна
Котигорох Наталія Сергіївна
Горюн, Євген, Сергійович
Саввич Вікторія Тарасівна
Печончик Віка Вікторівна
Жека, Горюн
Андрій Шуст
18
Гоменюк Влад Викторовыч
Янченко Андрій Євгенійович
Омельчук Андрій Вікторович
Шевченко Ігор Олександрович
Федін Владислав Ярославович
Вох Наталія Валентинівна
Ямковий Роман Сергійович
Ільніцька Анастасія Іванівна
Тихонова Ніка Миколаївна
Fedin Valentyn Yaroslavovuch
Ясиновий Станіслав Олексійович
Скрыль Анна
Мельник Євген Олексійович
Коток Віта Олександрівна
Александров Олександр Сергійович
Самігуллін Дмитро
Яна Пронцеви Игоривна
Гоменюк Владислав Викторовыч
Шовкопляс Кіра Юріївна
Сідлович Ольга Сергіївна
Марченко Карина Павлівна
Рыжко Александра
Гудаліна Олена Сергіївна
Волошина Анастасия Владимировна
Вербило Ігор Вікторович
Ільїн Денис Олександрович
lina_baier@web.de
Шевченко Ігор Олександрович
Чабан Олександр Олександрович
Ткаченко Ольга Василівна
Вася Попович
Salivonov Petro Vadumovich
Vats Diana
Гудаліна Олена Сергіївна
дядя федор
Дубик Христина
Вихрист Богдан Русланович
Романович
Васянович Дарина Анатоліївна
Шевченко Ігор Олександрович

 

НОВИНИ СОМ

 
 
СОМ новини
10.11.17 Конференція «ПРАВОВИЙ РОЗВИТОК СУСПІЛЬСТВА І ДЕРЖАВИ: ТРАДИЦІЇ ТА НОВАЦІЇ»
 
СОМ новини
27.09.17 Технології моделювання майбутнього - Ідеальна система соціального захисту в Україні
 
СОМ новини
25.04.17 Запрошуємо до участі у програмі “Молодіжний делегат від України до ООН”
 
всі новини »»
 

Яндекс.Метрика

Реклама:
додати у вибране зробити стартовою про проект  

Нас: 4524 обдарованих молодих людей із усіх регіонів України


Обдарована молодь України.

А Б В Г Д Е Є Ж З І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Дніпропетровська область :: у спорті

немає
фото
Прізвище, ім'я , по батькові:   Акулова Варвара Юріївна
Дата народження:   11.01.92
Місце навчання (роботи):  

Криворізька ЗОШ №86

Улюблене заняття:  

циркові виступи

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

29.04.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Бобошко Валерій Сергійович
Дата народження:   19.05.88
Місце навчання (роботи):  

Національний гірничий університет: інститут систем енергоспоживання, 1У курс

Улюблене заняття:  

Заняття в секції з боксу в міському спорткомплексі «Авангард» з 1999року по 2006рік

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

13.05.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Гвоздьов Іван Сергійович
Дата народження:   16.10.93
Місце навчання (роботи):  

СЗШ №3

Улюблене заняття:  

туризм

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

10.11.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Голуб Максим Михайлович
Дата народження:   19.04.96
Місце навчання (роботи):  

Вільногірська загальноосвітня школа І-Ш ступенів №4 Вільногірської міської ради Дніпропетровської області

Улюблене заняття:  

Люблю ходити в походи, приймати участь в різноманітних спортивних змаганнях з гірського та пішохідного туризму.

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

11.05.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Гостищева Альона Олександрівна
Дата народження:   21.11.92
Місце навчання (роботи):  

СЗШ №16

Улюблене заняття:  

фігурне катання, танці, спів

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

10.11.09



немає
фото
Прізвище, ім'я , по батькові:   Данилова Катерина Сергіївна
Дата народження:   15.11.92
Місце навчання (роботи):  

Комунальний заклад освіти середня загальноосвітня школа № 87 49114 м. Дніпропетровськ Самарський район Тел.. 753 44 35

Улюблене заняття:  

Спортивні танці, науково-пошукова робота

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

15.04.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Дараган Богдан Русланович
Дата народження:   17.05.92
Місце навчання (роботи):  

Дніпропетровський обласний медичний ліцей - інтернат «Дніпро» до 2009 року; Дніпропетровська деражавна медична академія до 2015 року

Улюблене заняття:  

карате-до, програмування, хімія

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

29.04.09



немає
фото
Прізвище, ім'я , по батькові:   Дараган Богдан Русланович
Дата народження:   17.05.92
Місце навчання (роботи):  

ДОМЛІ "Дніпро"

Улюблене заняття:  

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

06.05.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Дика Вікторія Вікторівна
Дата народження:   13.03.96
Місце навчання (роботи):  

Вільногірська загальноосвітня школа І-Ш ступенів №4 Вільногірської міської ради Дніпропетровської області

Улюблене заняття:  

Займаюсь в секиїі пішохідного та гірського туризму, люблю ходити в походи з друзями та приймати участь у різних змаганнях.

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

11.05.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Драєнко Євген Ігорович
Дата народження:   04.02.93
Місце навчання (роботи):  

ЗОШ 1-3 ступенів м. Кривий ріг

Улюблене заняття:  

авіамоделювання

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

29.04.09


1 2 3 4 5
 
 
швидкий пошук
 фраза
  пошук
  детальний пошук
 ім'я
 область
 здобутки
  пошук
 

 
 

НОВІ НА САЙТІ

Волохата Марина Русланівна
Волошина Анастасия Владимировна
Барс Саша Александовна
Якимів Соломія Андріївна
Мировська Ксенія Олександрівна
Чубiн Борис Валерійович
Нейман Марина Владимировна
Петрушевская Марианна Владимировна
Руденко Яна Володимирівна
Коваль Анатоій Ярославович
нові за тиждень»»
 
Реклама:
(с) Союз обдарованої молоді України
(с) Cергій Терепищий