Дніпропетровська область Обдарована, талановита молодь в науці. Жива книга. Обдарована молодь України.
АР Крим. Севастополь АР Крим. Сімферополь Хмельницький Черкаси Дніпропетровськ Кіровоград Запоріжжя Донецьк Луганськ Харків Полтава Чернівці Луцьк Рівне Тернопіль Івано-Франківськ Львів Вінниця Херсон Миколаїв Одеса Чернігів у спорті в науці в мистецтві в суспільному житті Суми Київ,Київська область Житомир Ужгород
       
   

Зареєструватися

 
  логін  
  пароль  
 

забули пароль?        ввійти

 

Гоменюк Владислав Викторовыч
Вербило Ігор Вікторович
Романович
Скрыль Анна
Шевченко Ігор Олександрович
Шовкопляс Кіра Юріївна
Fedin Valentyn Yaroslavovuch
Рыжко Александра
Гоменюк Влад Викторовыч
Вася Попович
Марченко Карина Павлівна
Жека, Горюн
Гудаліна Олена Сергіївна
Мельник Євген Олексійович
lina_baier@web.de
Ткаченко Ольга Василівна
Самігуллін Дмитро
Печончик Віка Вікторівна
Коток Віта Олександрівна
Котигорох Наталія Сергіївна
Дробіна Валерій Сергійович
Гудаліна Олена Сергіївна
Омельчук Андрій Вікторович
18
Шевченко Ігор Олександрович
Salivonov Petro Vadumovich
Шевченко Ігор Олександрович
Ільніцька Анастасія Іванівна
18
Романович
Сідлович Ольга Сергіївна
Янченко Андрій Євгенійович
Александров Олександр Сергійович
Яна Пронцеви Игоривна
Чабан Олександр Олександрович
Тихонова Ніка Миколаївна
Васянович Дарина Анатоліївна
Вихрист Богдан Русланович
дядя федор
Ільїн Денис Олександрович
Саввич Вікторія Тарасівна
Дубик Христина
Новік Ольга Владиславівна
Горюн, Євген, Сергійович
Вох Наталія Валентинівна
Андрій Шуст
Волошина Анастасия Владимировна
Ясиновий Станіслав Олексійович
Ямковий Роман Сергійович
Vats Diana

 

НОВИНИ СОМ

 
 
СОМ новини
10.11.17 Конференція «ПРАВОВИЙ РОЗВИТОК СУСПІЛЬСТВА І ДЕРЖАВИ: ТРАДИЦІЇ ТА НОВАЦІЇ»
 
СОМ новини
27.09.17 Технології моделювання майбутнього - Ідеальна система соціального захисту в Україні
 
СОМ новини
25.04.17 Запрошуємо до участі у програмі “Молодіжний делегат від України до ООН”
 
всі новини »»
 

Яндекс.Метрика

Реклама:
додати у вибране зробити стартовою про проект  

Нас: 4524 обдарованих молодих людей із усіх регіонів України


Обдарована молодь України.

А Б В Г Д Е Є Ж З І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Дніпропетровська область :: в мистецтві

Прізвище, ім'я , по батькові:   Копаліна Діана Віталіївна
Дата народження:   24.02.92
Місце навчання (роботи):  

Дніпропетровськ, НВКМ 59,11 - Б клас

Улюблене заняття:  

вокал, музична школа M1, клас фортепіано

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

11.05.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Абрамов Данил Васильєвич
Дата народження:   24.01.82
Місце навчання (роботи):  

Приватний підприємець

Улюблене заняття:  

театр, телебачення

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

06.11.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Агапова Юлія Єгорівна
Дата народження:   10.12.92
Місце навчання (роботи):  

Марганецький коледж Національного гірничого університету

Улюблене заняття:  

економіка, дизайн, візаж

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

29.04.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Антощенко Євгенії Дмитрівни
Дата народження:   12.07.99
Місце навчання (роботи):  

середньої загальноосвітньої школи № 91 м. Дніпропетровська, 4-А клас

Улюблене заняття:  

література, образотворче заняття

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

11.04.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Арутюнян Діана Арменівна
Дата народження:   02.08.98
Місце навчання (роботи):  

Криворізька Центральна міська гімназія

Улюблене заняття:  

співати, танцювати, писати пісні.

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

06.11.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Байбаєва Марина Казбеківна
Дата народження:   03.09.00
Місце навчання (роботи):  

середня загальноосвітня школа № 97 ім. П.І. Шкідченка міста Дніпропетровська

Улюблене заняття:  

спів,гра на Фортепіано, танці, читання , катання на ковзанах

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

11.05.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Бандура Юлія Миколаївна
Дата народження:   22.02.94
Місце навчання (роботи):  

ЗОШ №11, поглибленне вивчення математики

Улюблене заняття:  

Журналістика, власна поезія й проза.

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

11.05.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Бойко Алісія Олександрівна
Дата народження:   31.12.69
Місце навчання (роботи):  

СЗШ №9

Улюблене заняття:  

читати книжки, збирати пазли, грати в дитячому театрі "Мармелад".

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

10.11.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Боровко Владислава Андріївна
Дата народження:   20.05.93
Місце навчання (роботи):  

ЗОШ №11

Улюблене заняття:  

економіка. тварини, художня та енциклопедична література

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

29.04.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Бурченко Юлія Юріївна
Дата народження:   25.07.94
Місце навчання (роботи):  

СЗШ №11

Улюблене заняття:  

Писати вірші, танцювати, малювати, співати, працювати на комп'ютері

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

13.05.09


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 
 
швидкий пошук
 фраза
  пошук
  детальний пошук
 ім'я
 область
 здобутки
  пошук
 

 
 

НОВІ НА САЙТІ

Волохата Марина Русланівна
Волошина Анастасия Владимировна
Барс Саша Александовна
Якимів Соломія Андріївна
Мировська Ксенія Олександрівна
Чубiн Борис Валерійович
Нейман Марина Владимировна
Петрушевская Марианна Владимировна
Руденко Яна Володимирівна
Коваль Анатоій Ярославович
нові за тиждень»»
 
Реклама:
(с) Союз обдарованої молоді України
(с) Cергій Терепищий