Дніпропетровська область Обдарована, талановита молодь в мистецтві. Жива книга. Обдарована молодь України.
АР Крим. Севастополь АР Крим. Сімферополь Хмельницький Черкаси Дніпропетровськ Кіровоград Запоріжжя Донецьк Луганськ Харків Полтава Чернівці Луцьк Рівне Тернопіль Івано-Франківськ Львів Вінниця Херсон Миколаїв Одеса Чернігів у спорті в науці в мистецтві в суспільному житті Суми Київ,Київська область Житомир Ужгород
       
   

Зареєструватися

 
  логін  
  пароль  
 

забули пароль?        ввійти

 

Пента Анастасія Вадимівна
Майданська Інна Василівна
Пацьора Владислав Олександрович
Мудроха Діана Анатолівна
Cавченко Альона Иванивна
Калиниченко Валерія Валеріївна
ДЄРЗКА
Лесик Богдан Сергійович
муравський денис леонідович
Котик Аліна Вікторівна
Иванов Ави Сергеевич
Романенко Аліна Андріівна
Сова Христина Ярославівна
Ігор мельник
Салівонова Діана Юріївна
Ярмолюк Анна Володимирівна
Дмитрович
гнатів мар*на юріївна
Чобану Наталия Федоровна
Грицак Наталя Василівна
Ferto Ferto
Білоус Степан
Кирилова Ліна Володимирівна
l;sdf;lkjsddfghjklfdghdfghfgdfh
Gennadiy Gorban Pavlo
Будько Мария Анатоливна
Прищепа Марія
Чобота Карина Константиновна
Амосов Віталій Миколайович
Міщенко Марія Павлівна
Лилия-Катя Махно-Петручок
Ніколаєнко Варвара олександрівна
Романенко Аліна Андріївна
Педченко Алла Григорівна
Руна Голден
Комар Роман Антонович
Салівонова Діана Юріївна
Світін Дмитро Миколайович
Алёна Зимокос Александровна
Тодосийчук Юрий
Sharab

 

НОВИНИ СОМ

 
 
СОМ новини
10.11.17 Конференція «ПРАВОВИЙ РОЗВИТОК СУСПІЛЬСТВА І ДЕРЖАВИ: ТРАДИЦІЇ ТА НОВАЦІЇ»
 
СОМ новини
27.09.17 Технології моделювання майбутнього - Ідеальна система соціального захисту в Україні
 
СОМ новини
25.04.17 Запрошуємо до участі у програмі “Молодіжний делегат від України до ООН”
 
всі новини »»
 

Яндекс.Метрика

Реклама:
додати у вибране зробити стартовою про проект  

Нас: 4524 обдарованих молодих людей із усіх регіонів України


Обдарована молодь України.

А Б В Г Д Е Є Ж З І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Дніпропетровська область :: в науці

Прізвище, ім'я , по батькові:   Леус Олексій Віталійович
Дата народження:   14.12.92
Місце навчання (роботи):  

Дніпропетровський ліцей інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті

Улюблене заняття:  

програмування, плавання

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

11.05.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Абрам Юлія Ігорівна
Дата народження:   10.11.87
Місце навчання (роботи):  

Дніпропетровський державний університет

Улюблене заняття:  

написання поетичних творів

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

25.10.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Антропов Юрій Сергійович
Дата народження:   08.03.88
Місце навчання (роботи):  

Дніпропетровський національний університет

Улюблене заняття:  

фізика, математика

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

09.11.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Арсланов Ільяс Рамільович
Дата народження:   08.05.90
Місце навчання (роботи):  

КНЕУ ім. В. Гетьмана

Улюблене заняття:  

писати в стилі "фентезі", японська культура

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

10.11.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Ашуєв Антон Андрійович
Дата народження:   14.10.91
Місце навчання (роботи):  

Хім. фак. ДНУ

Улюблене заняття:  

хімія

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

10.11.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Бандура Юлія Миколаївна
Дата народження:   22.02.94
Місце навчання (роботи):  

ЗОШ №11, поглибленне вивчення математики

Улюблене заняття:  

Журналістика, власна поезія й проза.

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

11.05.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Бірюков Костянтин Олександрович
Дата народження:   19.05.88
Місце навчання (роботи):  

НТУУ КПІ

Улюблене заняття:  

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

10.11.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Блажко Інна Володимирівна
Дата народження:   05.03.90
Місце навчання (роботи):  

Дніпропетровський Національний університет залізничного транспорту

Улюблене заняття:  

Вишивання, малювання, танці.

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

06.11.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Блохін Юрій Ігорович
Дата народження:   18.12.86
Місце навчання (роботи):  

КУЦ ОНЮА

Улюблене заняття:  

Навчання, спорт, мисливство, рибальство

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

22.04.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Бондаренко Сніжана Миалівна
Дата народження:   07.01.91
Місце навчання (роботи):  

Криворізький технічний університет

Улюблене заняття:  

шахи, читання укр. творів, написання віршів

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

23.04.09


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 
 
швидкий пошук
 фраза
  пошук
  детальний пошук
 ім'я
 область
 здобутки
  пошук
 

 
 

НОВІ НА САЙТІ

Волохата Марина Русланівна
Волошина Анастасия Владимировна
Барс Саша Александовна
Якимів Соломія Андріївна
Мировська Ксенія Олександрівна
Чубiн Борис Валерійович
Нейман Марина Владимировна
Петрушевская Марианна Владимировна
Руденко Яна Володимирівна
Коваль Анатоій Ярославович
нові за тиждень»»
 
Реклама:
(с) Союз обдарованої молоді України
(с) Cергій Терепищий