Чернігівська область Обдарована, талановита молодь в мистецтві. Жива книга. Обдарована молодь України.
АР Крим. Севастополь АР Крим. Сімферополь Хмельницький Черкаси Дніпропетровськ Кіровоград Запоріжжя Донецьк Луганськ Харків Полтава Чернівці Луцьк Рівне Тернопіль Івано-Франківськ Львів Вінниця Херсон Миколаїв Одеса Чернігів у спорті в науці в мистецтві в суспільному житті Суми Київ,Київська область Житомир Ужгород
       
   

Зареєструватися

 
  логін  
  пароль  
 

забули пароль?        ввійти

 

Ferto Ferto
Мудроха Діана Анатолівна
Пента Анастасія Вадимівна
Иванов Ави Сергеевич
муравський денис леонідович
Чобану Наталия Федоровна
Sharab
25051971
Алёна Зимокос Александровна
Грицак Наталя Василівна
Прищепа Марія
Руна Голден
Тодосийчук Юрий
Майданська Інна Василівна
Світін Дмитро Миколайович
ДЄРЗКА
Романенко Аліна Андріївна
Кирилова Ліна Володимирівна
Педченко Алла Григорівна
l;sdf;lkjsddfghjklfdghdfghfgdfh
Сова Христина Ярославівна
Будько Мария Анатоливна
Cавченко Альона Иванивна
Gennadiy Gorban Pavlo
Дмитрович
Салівонова Діана Юріївна
Амосов Віталій Миколайович
Міщенко Марія Павлівна
Пацьора Владислав Олександрович
Лесик Богдан Сергійович
Білоус Степан
Салівонова Діана Юріївна
Комар Роман Антонович
Чобота Карина Константиновна
Лилия-Катя Махно-Петручок
Ніколаєнко Варвара олександрівна
Романенко Аліна Андріівна
Ярмолюк Анна Володимирівна
Калиниченко Валерія Валеріївна
гнатів мар*на юріївна
Ігор мельник

 

НОВИНИ СОМ

 
 
СОМ новини
10.11.17 Конференція «ПРАВОВИЙ РОЗВИТОК СУСПІЛЬСТВА І ДЕРЖАВИ: ТРАДИЦІЇ ТА НОВАЦІЇ»
 
СОМ новини
27.09.17 Технології моделювання майбутнього - Ідеальна система соціального захисту в Україні
 
СОМ новини
25.04.17 Запрошуємо до участі у програмі “Молодіжний делегат від України до ООН”
 
всі новини »»
 

Яндекс.Метрика

Реклама:
додати у вибране зробити стартовою про проект  

Нас: 4524 обдарованих молодих людей із усіх регіонів України


Обдарована молодь України.

А Б В Г Д Е Є Ж З І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Чернігівська область :: в науці

немає
фото
Прізвище, ім'я , по батькові:   Аніщенко Юлія Олександрівна
Дата народження:   25.12.96
Місце навчання (роботи):  

колегіум №11

Улюблене заняття:  

Мріяти, Читати книжки, Слухати музику, Писати вірши.

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

10.12.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Байдай Катерина Валентинівна
Дата народження:   30.03.92
Місце навчання (роботи):  

Спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. №6 з поглибленим вивченням інформаційних технологій

Улюблене заняття:  

Вивчення історії рідного краю, читання історичних книг. Люблю віршувати, вишивати.

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

03.03.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Бастов Антон Юрійович
Дата народження:   16.12.91
Місце навчання (роботи):  

СЗНЗ №1 з поглибленим вивченням іноземних мов

Улюблене заняття:  

іноземні мови,хореографія,комп"ютерна графіка,програмування,математика

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

03.03.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Бастов Денис Юрійович
Дата народження:   16.12.91
Місце навчання (роботи):  

СЗНЗ №1 з поглибленим вивченням іноземних мов

Улюблене заняття:  

іноземні мови,програмування,математика,хореографія

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

03.03.09



немає
фото
Прізвище, ім'я , по батькові:   Буяло Катерина Володимирівна
Дата народження:   04.04.94
Місце навчання (роботи):  

Бобровицька гімназія

Улюблене заняття:  

музика, література, вишивання

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

04.03.09



немає
фото
Прізвище, ім'я , по батькові:   Ворожбит Ірина Володимирівна
Дата народження:   17.03.92
Місце навчання (роботи):  

Улюблене заняття:  

вивчення мов(англійська і німецька),читання книг, танці

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

11.03.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Гайдак Максим Сергійович
Дата народження:   10.02.92
Місце навчання (роботи):  

СЗПІ №2, м. Городні, (11 -Б клас)

Улюблене заняття:  

хімія, комп'ютерні ігри та програмування

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

01.04.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Гераськова Ольга Олександрівна
Дата народження:   29.09.92
Місце навчання (роботи):  

Спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. №6 з поглибленним вивченням інформаційних технологій

Улюблене заняття:  

Люблю подорожувати, читати книжки сучасних авторів, пізнавати нове й цікаве про навколишній світ.

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

03.03.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Грабовець Наталія Віталіїївна
Дата народження:   14.12.93
Місце навчання (роботи):  

Бородянська районна гімназія, учениця 9 класу

Улюблене заняття:  

Вивчення української мови та літератури, написання віршів

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

04.03.09



немає
фото
Прізвище, ім'я , по батькові:   Джиба Валерій Володимирович
Дата народження:   03.03.03
Місце навчання (роботи):  

9 клас Старобілоуської ЗОШ І - III ступеня Чернігівського району, Чернігівської області

Улюблене заняття:  

математика, фізика, спорт

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

11.03.09


1 2 3
 
 
швидкий пошук
 фраза
  пошук
  детальний пошук
 ім'я
 область
 здобутки
  пошук
 

 
 

НОВІ НА САЙТІ

Волохата Марина Русланівна
Волошина Анастасия Владимировна
Барс Саша Александовна
Якимів Соломія Андріївна
Мировська Ксенія Олександрівна
Чубiн Борис Валерійович
Нейман Марина Владимировна
Петрушевская Марианна Владимировна
Руденко Яна Володимирівна
Коваль Анатоій Ярославович
нові за тиждень»»
 
Реклама:
(с) Союз обдарованої молоді України
(с) Cергій Терепищий