Черкаська область Обдарована, талановита молодь в суспільному житті. Жива книга. Обдарована молодь України.
АР Крим. Севастополь АР Крим. Сімферополь Хмельницький Черкаси Дніпропетровськ Кіровоград Запоріжжя Донецьк Луганськ Харків Полтава Чернівці Луцьк Рівне Тернопіль Івано-Франківськ Львів Вінниця Херсон Миколаїв Одеса Чернігів у спорті в науці в мистецтві в суспільному житті Суми Київ,Київська область Житомир Ужгород
       
   

Зареєструватися

 
  логін  
  пароль  
 

забули пароль?        ввійти

 

Жека, Горюн
Гоменюк Влад Викторовыч
Ткаченко Ольга Василівна
Шовкопляс Кіра Юріївна
Гудаліна Олена Сергіївна
Ільніцька Анастасія Іванівна
Саввич Вікторія Тарасівна
Шевченко Ігор Олександрович
Горюн, Євген, Сергійович
Ільїн Денис Олександрович
Гоменюк Владислав Викторовыч
Гудаліна Олена Сергіївна
Ясиновий Станіслав Олексійович
Яна Пронцеви Игоривна
Тихонова Ніка Миколаївна
Вербило Ігор Вікторович
Дубик Христина
Ямковий Роман Сергійович
Котигорох Наталія Сергіївна
Романович
Печончик Віка Вікторівна
Vats Diana
18
Новік Ольга Владиславівна
Вихрист Богдан Русланович
18
Fedin Valentyn Yaroslavovuch
Шевченко Ігор Олександрович
Васянович Дарина Анатоліївна
Омельчук Андрій Вікторович
Чабан Олександр Олександрович
Волошина Анастасия Владимировна
Романович
Вох Наталія Валентинівна
Андрій Шуст
Мельник Євген Олексійович
Самігуллін Дмитро
Вася Попович
дядя федор
Скрыль Анна
lina_baier@web.de
Федін Владислав Ярославович
Шевченко Ігор Олександрович
Александров Олександр Сергійович
Коток Віта Олександрівна
Сідлович Ольга Сергіївна
Янченко Андрій Євгенійович
Марченко Карина Павлівна
Дробіна Валерій Сергійович
Salivonov Petro Vadumovich

 

НОВИНИ СОМ

 
 
СОМ новини
10.11.17 Конференція «ПРАВОВИЙ РОЗВИТОК СУСПІЛЬСТВА І ДЕРЖАВИ: ТРАДИЦІЇ ТА НОВАЦІЇ»
 
СОМ новини
27.09.17 Технології моделювання майбутнього - Ідеальна система соціального захисту в Україні
 
СОМ новини
25.04.17 Запрошуємо до участі у програмі “Молодіжний делегат від України до ООН”
 
всі новини »»
 

Яндекс.Метрика

Реклама:
додати у вибране зробити стартовою про проект  

Нас: 4524 обдарованих молодих людей із усіх регіонів України


Обдарована молодь України.

А Б В Г Д Е Є Ж З І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Черкаська область :: в суспільному житті

Прізвище, ім'я , по батькові:   Андрущенко Денис Валерійович
Дата народження:   17.05.94
Місце навчання (роботи):  

Черкаська ЗОШ № 15

Улюблене заняття:  

Спортивне орієнтування, література, прослуховування музики

Улюблені цитати:  

Успіх, як пружина: спершу треба пригнутися під тягарем невдач, щоб одного разу вистрибнути високо вгору слідом за перемогою!

Інше:  

Зробимо світ краще!:) http://vkontakte.ru/club19096740 Це твій шанс!

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

02.06.10



Прізвище, ім'я , по батькові:   Білошкурський Микола Васильович
Дата народження:   10.05.83
Місце навчання (роботи):  

старший викладач кафедри економіки та менеджменту Уманської філії Європейського університету.

Улюблене заняття:  

наукова робота, журналістика, громадська діяльність

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

17.12.08



Прізвище, ім'я , по батькові:   Васильєва Анна Вадимівна
Дата народження:   16.12.95
Місце навчання (роботи):  

Перша міська гімназія, Асоційована школа Юнеско

Улюблене заняття:  

іноземні мови: англійська, польська, а особливо німецька; історія, поезія, література, настольний теніс, громадська діяльність та міжнародні проекти

Улюблені цитати:  

If you want it to be done - do it yourself=)

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

26.07.10



Прізвище, ім'я , по батькові:   Даник Любов Юріївна
Дата народження:   02.04.89
Місце навчання (роботи):  

фрілансер

Улюблене заняття:  

читаю книги, коли пришкандибає муза - пишу вірші, оповідки. хочу написати книгу про щось.

Улюблені цитати:  

роби що хочеш, але ніколи не ображай слабших за тебе.

Інше:  

слухаю рок-музику. люблю психологічні детективи. у вільний час консультант Оріфлейм.

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

26.05.10



немає
фото
Прізвище, ім'я , по батькові:   Дяченко Вікторія Леонідівна
Дата народження:   10.02.94
Місце навчання (роботи):  

Перша міська гімназія м. Черкас

Улюблене заняття:  

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

29.11.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Жук Анна Юріївна
Дата народження:   14.04.94
Місце навчання (роботи):  

Гімназія №9 ім. О.М. Луценка

Улюблене заняття:  

Люблю займатися художньою гімнастикою, полюбляю фотографувати.

Улюблені цитати:  

Per aspera ad astra (Через терни до зірок)

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

22.06.09



немає
фото
Прізвище, ім'я , по батькові:   Кальчук Альона Олегівна
Дата народження:   10.09.95
Місце навчання (роботи):  

Перша міська гімназія м. Черкас

Улюблене заняття:  

Улюблені цитати:  

Я ненавижу Ваше мнение, но готов отдать жизнь за Ваше право его высказывать. Вольтер

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

08.07.10



немає
фото
Прізвище, ім'я , по батькові:   КНюпа Юлія Сергіївна
Дата народження:   21.04.90
Місце навчання (роботи):  

Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького

Улюблене заняття:  

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

14.08.10



Прізвище, ім'я , по батькові:   Коломієць Катерина Валеріївна
Дата народження:   02.04.92
Місце навчання (роботи):  

Черкаська загальноосвітня школа №11, 11-а кл

Улюблене заняття:  

художня гімнастика,Фотографія

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

16.12.08



немає
фото
Прізвище, ім'я , по батькові:   Константинова Ольга Григорівна
Дата народження:   05.09.98
Місце навчання (роботи):  

Мошнівська загальноосвітня школа 1-3 ступенів

Улюблене заняття:  

Читання літератури, віршів, танці, вишивка

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

02.04.09


1 2
 
 
швидкий пошук
 фраза
  пошук
  детальний пошук
 ім'я
 область
 здобутки
  пошук
 

 
 

НОВІ НА САЙТІ

Волохата Марина Русланівна
Волошина Анастасия Владимировна
Барс Саша Александовна
Якимів Соломія Андріївна
Мировська Ксенія Олександрівна
Чубiн Борис Валерійович
Нейман Марина Владимировна
Петрушевская Марианна Владимировна
Руденко Яна Володимирівна
Коваль Анатоій Ярославович
нові за тиждень»»
 
Реклама:
(с) Союз обдарованої молоді України
(с) Cергій Терепищий