Тернопільська область Обдарована, талановита молодь в науці. Жива книга. Обдарована молодь України.
АР Крим. Севастополь АР Крим. Сімферополь Хмельницький Черкаси Дніпропетровськ Кіровоград Запоріжжя Донецьк Луганськ Харків Полтава Чернівці Луцьк Рівне Тернопіль Івано-Франківськ Львів Вінниця Херсон Миколаїв Одеса Чернігів у спорті в науці в мистецтві в суспільному житті Суми Київ,Київська область Житомир Ужгород
       
   

Зареєструватися

 
  логін  
  пароль  
 

забули пароль?        ввійти

 

Гончарук Юрій Юрійович
Зенкін Владислав Володимирович
головко глеб
Матвєєв Ярослав Віталійович
Роман Яна Ігорівна
Лись Сильвестер
Мала Інна Василівна
Пашкович Владслав Миколайович
Поглід Наталія Анатоліївна
Дудар Катерина Григорівна
Гайовий Юрій Анатолійович
Первак Олександр Вікторович
Лис Тетяна Ігорівна
Яковенко Денис борисович
Кириченко Иларія Вікторівна
Яковенко Денис борисович
Дубовицкий Евген Ігорович
Лойтаренко Владислав Сергійович
Ворса Владислав Володимирович
Костюк Сильвестер
Бєсова Лада Іванівна
Герман Анастасія Дмитрівна
душенкова теняна
ВЛАД БОЙКО ВОЛОДИМИРОВИЧ
Марусяк Тетяна Михайлівна
Саєнко Віталій Сергійович
Соболєва Карина Ігорівна
Принцеска
Грох Вікторія Олегівна
Дубовицкий Евген Ігорович
Побережна Валерія Анатоліївна
Картава Ольга Євгенівна
Ковальова Марина Василівна
Верблюд Валерій
Приходченко Тетяна Сергіївна
Ягодка Анастасия Константиновна
Сметана Тетяна Юріївна
Полішко Софія Евгеніївна
Волощук Аліна Миколаївна
Сяська Тетяна Сергіївна
папирный Евгений Андреевич
Нагірна Мар'яна Миколаївна
Карина Соболева Ігорівна
Наумець Назар
Анастасия Буткова Олеговна
Анастасия Буткова Олеговна
Гриценко Ірина Леонідівна

 

НОВИНИ СОМ

 
 
СОМ новини
10.11.17 Конференція «ПРАВОВИЙ РОЗВИТОК СУСПІЛЬСТВА І ДЕРЖАВИ: ТРАДИЦІЇ ТА НОВАЦІЇ»
 
СОМ новини
27.09.17 Технології моделювання майбутнього - Ідеальна система соціального захисту в Україні
 
СОМ новини
25.04.17 Запрошуємо до участі у програмі “Молодіжний делегат від України до ООН”
 
всі новини »»
 

Яндекс.Метрика

Реклама:
додати у вибране зробити стартовою про проект  

Нас: 4524 обдарованих молодих людей із усіх регіонів України


Обдарована молодь України.

А Б В Г Д Е Є Ж З І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Тернопільська область :: в мистецтві

Прізвище, ім'я , по батькові:   Владика Юлія Михайлівна
Дата народження:   08.12.91
Місце навчання (роботи):  

спец. ЗОШ 1-3 ступенів з поглиб. вивч. іноз. мов

Улюблене заняття:  

вишивка, складання віршів, баскетбол

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

18.03.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Гладиш Ангеліна Альвіанівна
Дата народження:   02.02.99
Місце навчання (роботи):  

Тернопільська загальноосвітня школа -ІІІ ступенів №12 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Улюблене заняття:  

Малювання та читання

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

15.12.08



Прізвище, ім'я , по батькові:   Гуменний Сергій Любомирович
Дата народження:   25.06.94
Місце навчання (роботи):  

Скала - Подільська ЗОШ, ТНПУ ім. В. Гнатюка

Улюблене заняття:  

дослідження в галузі історії, особливо міжвоєнного періоду.

Улюблені цитати:  

Я за монархію, коли монарх - я, Коли в руках молоток усі навколо здаються цвяхами, Сапери ходять повільно але краще їх не обганяти! Всі динозаври були однаковими просто різні вчені їх по різному збирали.

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

03.05.11



Прізвище, ім'я , по батькові:   Дерій Марія Василівна
Дата народження:   28.09.87
Місце навчання (роботи):  

слухач магістратури, факультет обліку і аудиту, Тернопільського національного економічного університету (ТНЕУ)

Улюблене заняття:  

Організація театралізованих постановок, літературна діяльність, науково-дослідна; повчальна, відпочинкова діяльність в студентському товаристві "Обнова", в офіційному всеукраїнському фан-клубі Руслани.

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

21.02.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Дуркало Ольга Володимирівна
Дата народження:   21.07.98
Місце навчання (роботи):  

Завалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, учениця 5 класу

Улюблене заняття:  

вокальний спів, заняття у гуртку виразного читання, читання художньої літератури, вишивання

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

16.03.09



немає
фото
Прізвище, ім'я , по батькові:   Жук Оксана Любомирівна
Дата народження:   10.12.73
Місце навчання (роботи):  

Підволочиський районний будинок школярів

Улюблене заняття:  

участь у цікавих творчих проектах, мандрівки, читання прозових та поетичних творів

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

09.04.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Заєць Ольга Михайлівна
Дата народження:   14.08.94
Місце навчання (роботи):  

80984962149

Улюблене заняття:  

малювати, читати, складати вірші

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

15.03.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Курись Людмила Ігорівна
Дата народження:   09.06.91
Місце навчання (роботи):  

м. Тернопіль, Інститут мистецтв Тернопільського НПУ ім. В. Гнатюка, факультет "Театральне мистецтво"

Улюблене заняття:  

Театральне мистецтво, вокальне, художнє читання, гра на бадурі, вишивання бісером.

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

27.05.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Лига Роман Семенович
Дата народження:   01.04.96
Місце навчання (роботи):  

Завадівська ЗОШ 1-2 ст. Монастирського району

Улюблене заняття:  

малювати

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

27.05.09



немає
фото
Прізвище, ім'я , по батькові:   Мицьо Христина Ігорівна
Дата народження:   08.08.95
Місце навчання (роботи):  

Підгаєцька гімназія

Улюблене заняття:  

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

28.03.11


1
 
 
швидкий пошук
 фраза
  пошук
  детальний пошук
 ім'я
 область
 здобутки
  пошук
 

 
 

НОВІ НА САЙТІ

Волохата Марина Русланівна
Волошина Анастасия Владимировна
Барс Саша Александовна
Якимів Соломія Андріївна
Мировська Ксенія Олександрівна
Чубiн Борис Валерійович
Нейман Марина Владимировна
Петрушевская Марианна Владимировна
Руденко Яна Володимирівна
Коваль Анатоій Ярославович
нові за тиждень»»
 
Реклама:
(с) Союз обдарованої молоді України
(с) Cергій Терепищий