Сумська область Обдарована, талановита молодь в суспільному житті. Жива книга. Обдарована молодь України.
АР Крим. Севастополь АР Крим. Сімферополь Хмельницький Черкаси Дніпропетровськ Кіровоград Запоріжжя Донецьк Луганськ Харків Полтава Чернівці Луцьк Рівне Тернопіль Івано-Франківськ Львів Вінниця Херсон Миколаїв Одеса Чернігів у спорті в науці в мистецтві в суспільному житті Суми Київ,Київська область Житомир Ужгород
       
   

Зареєструватися

 
  логін  
  пароль  
 

забули пароль?        ввійти

 

Кондзеровський Микола Олександрович
Павлюк Каріна Сергіївна
Макаревич Олексій Юрійович
Чабан Тарас
Sosi Lox pisyn
Хрипанюк Катерина Євгенівна
Стефнів Ігор Миколайович
зубарева Евгения Демьяновна
Галицький Богдан Васильович
Ярмоленко Вікторія Володимирівна
Кожем`яченко Даша Олександрівна
Соболевська Марина Олександрівна
Смаглюк Іра Батьківна
Шульга Вікторія Вікторівна
Сухацький Андрій Петрович
Оля Вивташ
Максимів Наталія Володимирівна
Савчук Дмитро Олексійович
Мілінчук Світлана
Нечитайло Владислав Володимирович
Камінський Владислав Олегович
18
король богдан
Cус Катерина Сергіївна
Цвеюк Денис Ігорович
Коломієць Ніка Костянтинівна
лопотун нвзар леонідович
Голінько Мілена Юріївна
Карапейчик Аліна Олексіївна
Кирилюк Сергій Юрійович
Цвеюк Денис Ігорович
Зубарева Евгения Демьяновна
Кожем`яченко Даша Олександрівна
Карапейчик Аліна Олексіївна
Петрів Марія Іванівна
Мілінчук Світлана
Клочко Богдан Олександрович
Савосюк Ольга Олександрівна
Макаревич Олексій Юрійович
Джелали Вероника Андреевна
Джога Віктор Олексійович
Неуймин Виктор Алексанрдович
Деркач Юлія Петрівна
Скакун Володимир
Шапран Сергій Михайлович
Кубашок Марія Любомирівна
Виталин Виталий Валерьевич
Камінський Владислав Олегович
Дудник Юлія Валентинівна
катя букшій володимирівна
руслан редько анатолійович
Зайченко Олексій Валерійович
Артемов Василь Васильович
Шакірова Станіслава Василівна
Чморик Віталій Віталійович
Зайченко Олексій Валерійович
Чугалінська Вікторія Костянтинівна
Одинцова Анна Олегівна
Наумович Галина Володимировна
Голінько Мілена Юріївна
Дудник Юлія Валентинівна

 

НОВИНИ СОМ

 
 
СОМ новини
25.04.17 Запрошуємо до участі у програмі “Молодіжний делегат від України до ООН”
 
СОМ новини
08.04.17 Конференція успішно відбулась
 
СОМ новини
15.02.17 VI МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ОСОБИСТІСТЬ, СУСПІЛЬСТВО, ПОЛІТИКА»
 
всі новини »»
 

Яндекс.Метрика

Реклама:
додати у вибране зробити стартовою про проект  

Нас: 4524 обдарованих молодих людей із усіх регіонів України


Обдарована молодь України.

А Б В Г Д Е Є Ж З І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Сумська область :: в суспільному житті

Прізвище, ім'я , по батькові:   Анфьоров Олександр Андрійович
Дата народження:   19.07.93
Місце навчання (роботи):  

Анастасівська загальноосвітня школа 1-3 ступенів Роменської районної ради Сумської області

Улюблене заняття:  

спорт, читання. творча діяльність, інтернет

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

14.10.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Безноєва Анна Вадимівна
Дата народження:   04.05.85
Місце навчання (роботи):  

Сумський державний університет, кафедра маркетингу (асистент кафедри, аспірант)

Улюблене заняття:  

Навчатися і навчати.

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

14.04.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Безручко Ілля Андрійович
Дата народження:   22.02.93
Місце навчання (роботи):  

Конотопська гімназія Конотопської міської ради

Улюблене заняття:  

Читання, спілкування з друзями, робота у глобальній мережі Інтернет.

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

19.02.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Бєлєсков Микола Миколайович
Дата народження:   10.05.93
Місце навчання (роботи):  

Лебединська спеціалізована школа 1 - Ш ступенів №7 Лебединської міської ради Сумської області

Улюблене заняття:  

Читання наукової та художньої літератури. СПОРТИВНІ ігри, віршуванн

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

14.10.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Бондаренко Олена Вікторівна
Дата народження:   01.01.94
Місце навчання (роботи):  

Охтирська гімназія Охтирської міської ради Сумської області

Улюблене заняття:  

Хореографія

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

24.02.11



Прізвище, ім'я , по батькові:   Діброва Владислав В'ячеславович
Дата народження:   15.06.87
Місце навчання (роботи):  

Сумський обласний центр відпочинку, оздоровлення та туризму

Улюблене заняття:  

Гра на гітарі, футбол, баскетбол, спортивні бальні танці, пейнтбол, реалізація соціальних проектів

Улюблені цитати:  

Життя прекрасне!!! Все буде добре!

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

14.03.10



Прізвище, ім'я , по батькові:   Єрмоленко Окасана Анатоліївна
Дата народження:   06.07.87
Місце навчання (роботи):  

ХНУ ім. Каразіна

Улюблене заняття:  

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

15.05.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Казбан Анна Олександрівна
Дата народження:   01.04.92
Місце навчання (роботи):  

Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. ім. В. Стрельченка

Улюблене заняття:  

Співи, гра на фортепіано та гітарі, прослуховування різноманітної музики, виступи на сцені.

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

15.04.09



немає
фото
Прізвище, ім'я , по батькові:   Картава Ольга Євгенівна
Дата народження:   22.01.51
Місце навчання (роботи):  

Дунаєцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, вчитель-методист історії та правознавства

Улюблене заняття:  

краєзнавство

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

25.03.09



немає
фото
Прізвище, ім'я , по батькові:   Кляп Тетяна Павлівна
Дата народження:   04.12.90
Місце навчання (роботи):  

Українська академія банківської справи м.Суми

Улюблене заняття:  

співати, писати вірші, навчатись

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

22.02.09


1 2
 
 
швидкий пошук
 фраза
  пошук
  детальний пошук
 ім'я
 область
 здобутки
  пошук
 

 
 

НОВІ НА САЙТІ

Волохата Марина Русланівна
Волошина Анастасия Владимировна
Барс Саша Александовна
Якимів Соломія Андріївна
Мировська Ксенія Олександрівна
Чубiн Борис Валерійович
Нейман Марина Владимировна
Петрушевская Марианна Владимировна
Руденко Яна Володимирівна
Коваль Анатоій Ярославович
нові за тиждень»»
 
Реклама:
(с) Союз обдарованої молоді України
(с) Cергій Терепищий