Сумська область Обдарована, талановита молодь в суспільному житті. Жива книга. Обдарована молодь України.
АР Крим. Севастополь АР Крим. Сімферополь Хмельницький Черкаси Дніпропетровськ Кіровоград Запоріжжя Донецьк Луганськ Харків Полтава Чернівці Луцьк Рівне Тернопіль Івано-Франківськ Львів Вінниця Херсон Миколаїв Одеса Чернігів у спорті в науці в мистецтві в суспільному житті Суми Київ,Київська область Житомир Ужгород
       
   

Зареєструватися

 
  логін  
  пароль  
 

забули пароль?        ввійти

 

Тихонова Ніка Миколаївна
Гоменюк Владислав Викторовыч
Рыжко Александра
Новік Ольга Владиславівна
Вербило Ігор Вікторович
Вох Наталія Валентинівна
Ільїн Денис Олександрович
Шевченко Ігор Олександрович
Марченко Карина Павлівна
Ямковий Роман Сергійович
Ільніцька Анастасія Іванівна
Котигорох Наталія Сергіївна
18
Сідлович Ольга Сергіївна
Fedin Valentyn Yaroslavovuch
Вихрист Богдан Русланович
Гоменюк Влад Викторовыч
Горюн, Євген, Сергійович
Печончик Віка Вікторівна
Гудаліна Олена Сергіївна
Андрій Шуст
18
Чабан Олександр Олександрович
Дробіна Валерій Сергійович
дядя федор
Скрыль Анна
Жека, Горюн
Яна Пронцеви Игоривна
Дубик Христина
Salivonov Petro Vadumovich
Гудаліна Олена Сергіївна
Шевченко Ігор Олександрович
Саввич Вікторія Тарасівна
Шовкопляс Кіра Юріївна
Ясиновий Станіслав Олексійович
Волошина Анастасия Владимировна
Романович
Шевченко Ігор Олександрович
Мельник Євген Олексійович
Vats Diana
Федін Владислав Ярославович
lina_baier@web.de
Васянович Дарина Анатоліївна
Янченко Андрій Євгенійович
Самігуллін Дмитро
Романович
Коток Віта Олександрівна
Вася Попович
Омельчук Андрій Вікторович
Александров Олександр Сергійович

 

НОВИНИ СОМ

 
 
СОМ новини
10.11.17 Конференція «ПРАВОВИЙ РОЗВИТОК СУСПІЛЬСТВА І ДЕРЖАВИ: ТРАДИЦІЇ ТА НОВАЦІЇ»
 
СОМ новини
27.09.17 Технології моделювання майбутнього - Ідеальна система соціального захисту в Україні
 
СОМ новини
25.04.17 Запрошуємо до участі у програмі “Молодіжний делегат від України до ООН”
 
всі новини »»
 

Яндекс.Метрика

Реклама:
додати у вибране зробити стартовою про проект  

Нас: 4524 обдарованих молодих людей із усіх регіонів України


Обдарована молодь України.

А Б В Г Д Е Є Ж З І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Сумська область :: в суспільному житті

Прізвище, ім'я , по батькові:   Анфьоров Олександр Андрійович
Дата народження:   19.07.93
Місце навчання (роботи):  

Анастасівська загальноосвітня школа 1-3 ступенів Роменської районної ради Сумської області

Улюблене заняття:  

спорт, читання. творча діяльність, інтернет

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

14.10.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Безноєва Анна Вадимівна
Дата народження:   04.05.85
Місце навчання (роботи):  

Сумський державний університет, кафедра маркетингу (асистент кафедри, аспірант)

Улюблене заняття:  

Навчатися і навчати.

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

14.04.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Безручко Ілля Андрійович
Дата народження:   22.02.93
Місце навчання (роботи):  

Конотопська гімназія Конотопської міської ради

Улюблене заняття:  

Читання, спілкування з друзями, робота у глобальній мережі Інтернет.

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

19.02.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Бєлєсков Микола Миколайович
Дата народження:   10.05.93
Місце навчання (роботи):  

Лебединська спеціалізована школа 1 - Ш ступенів №7 Лебединської міської ради Сумської області

Улюблене заняття:  

Читання наукової та художньої літератури. СПОРТИВНІ ігри, віршуванн

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

14.10.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Бондаренко Олена Вікторівна
Дата народження:   01.01.94
Місце навчання (роботи):  

Охтирська гімназія Охтирської міської ради Сумської області

Улюблене заняття:  

Хореографія

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

24.02.11



Прізвище, ім'я , по батькові:   Діброва Владислав В'ячеславович
Дата народження:   15.06.87
Місце навчання (роботи):  

Сумський обласний центр відпочинку, оздоровлення та туризму

Улюблене заняття:  

Гра на гітарі, футбол, баскетбол, спортивні бальні танці, пейнтбол, реалізація соціальних проектів

Улюблені цитати:  

Життя прекрасне!!! Все буде добре!

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

14.03.10



Прізвище, ім'я , по батькові:   Єрмоленко Окасана Анатоліївна
Дата народження:   06.07.87
Місце навчання (роботи):  

ХНУ ім. Каразіна

Улюблене заняття:  

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

15.05.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Казбан Анна Олександрівна
Дата народження:   01.04.92
Місце навчання (роботи):  

Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. ім. В. Стрельченка

Улюблене заняття:  

Співи, гра на фортепіано та гітарі, прослуховування різноманітної музики, виступи на сцені.

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

15.04.09



немає
фото
Прізвище, ім'я , по батькові:   Картава Ольга Євгенівна
Дата народження:   22.01.51
Місце навчання (роботи):  

Дунаєцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, вчитель-методист історії та правознавства

Улюблене заняття:  

краєзнавство

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

25.03.09



немає
фото
Прізвище, ім'я , по батькові:   Кляп Тетяна Павлівна
Дата народження:   04.12.90
Місце навчання (роботи):  

Українська академія банківської справи м.Суми

Улюблене заняття:  

співати, писати вірші, навчатись

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

22.02.09


1 2
 
 
швидкий пошук
 фраза
  пошук
  детальний пошук
 ім'я
 область
 здобутки
  пошук
 

 
 

НОВІ НА САЙТІ

Волохата Марина Русланівна
Волошина Анастасия Владимировна
Барс Саша Александовна
Якимів Соломія Андріївна
Мировська Ксенія Олександрівна
Чубiн Борис Валерійович
Нейман Марина Владимировна
Петрушевская Марианна Владимировна
Руденко Яна Володимирівна
Коваль Анатоій Ярославович
нові за тиждень»»
 
Реклама:
(с) Союз обдарованої молоді України
(с) Cергій Терепищий