Сумська область Обдарована, талановита молодь у спорті. Жива книга. Обдарована молодь України.
АР Крим. Севастополь АР Крим. Сімферополь Хмельницький Черкаси Дніпропетровськ Кіровоград Запоріжжя Донецьк Луганськ Харків Полтава Чернівці Луцьк Рівне Тернопіль Івано-Франківськ Львів Вінниця Херсон Миколаїв Одеса Чернігів у спорті в науці в мистецтві в суспільному житті Суми Київ,Київська область Житомир Ужгород
       
   

Зареєструватися

 
  логін  
  пароль  
 

забули пароль?        ввійти

 

Печончик Віка Вікторівна
Вихрист Богдан Русланович
18
Ямковий Роман Сергійович
Мельник Євген Олексійович
Котигорох Наталія Сергіївна
Гоменюк Влад Викторовыч
Марченко Карина Павлівна
Саввич Вікторія Тарасівна
Федін Владислав Ярославович
Янченко Андрій Євгенійович
Вербило Ігор Вікторович
Гудаліна Олена Сергіївна
lina_baier@web.de
18
Гоменюк Владислав Викторовыч
Омельчук Андрій Вікторович
Александров Олександр Сергійович
Шовкопляс Кіра Юріївна
Шевченко Ігор Олександрович
Яна Пронцеви Игоривна
Тихонова Ніка Миколаївна
Новік Ольга Владиславівна
Vats Diana
Шевченко Ігор Олександрович
Чабан Олександр Олександрович
Fedin Valentyn Yaroslavovuch
Романович
Жека, Горюн
Волошина Анастасия Владимировна
Коток Віта Олександрівна
дядя федор
Ткаченко Ольга Василівна
Дубик Христина
Вох Наталія Валентинівна
Скрыль Анна
Самігуллін Дмитро
Рыжко Александра
Ільїн Денис Олександрович
Горюн, Євген, Сергійович
Васянович Дарина Анатоліївна
Романович
Дробіна Валерій Сергійович
Сідлович Ольга Сергіївна
Гудаліна Олена Сергіївна
Андрій Шуст
Вася Попович
Salivonov Petro Vadumovich
Ільніцька Анастасія Іванівна
Ясиновий Станіслав Олексійович

 

НОВИНИ СОМ

 
 
СОМ новини
10.11.17 Конференція «ПРАВОВИЙ РОЗВИТОК СУСПІЛЬСТВА І ДЕРЖАВИ: ТРАДИЦІЇ ТА НОВАЦІЇ»
 
СОМ новини
27.09.17 Технології моделювання майбутнього - Ідеальна система соціального захисту в Україні
 
СОМ новини
25.04.17 Запрошуємо до участі у програмі “Молодіжний делегат від України до ООН”
 
всі новини »»
 

Яндекс.Метрика

Реклама:
додати у вибране зробити стартовою про проект  

Нас: 4524 обдарованих молодих людей із усіх регіонів України


Обдарована молодь України.

А Б В Г Д Е Є Ж З І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Сумська область :: у спорті

Прізвище, ім'я , по батькові:   Абрамова Ольга Володимирівна
Дата народження:   16.07.94
Місце навчання (роботи):  

ЗОШ №5, 8 клас

Улюблене заняття:  

гра в шахи

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

11.03.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Агарков Олексій Едуардович
Дата народження:   19.02.94
Місце навчання (роботи):  

ЗОШ №4, 8 клас

Улюблене заняття:  

гра в футбол, технічне моделювання

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

11.03.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Болбот Марина Миколаївна
Дата народження:   28.05.95
Місце навчання (роботи):  

Глухівська спеціалізована школа-інтернат 1-3 ст. імені М.І.Жужоми

Улюблене заняття:  

спорт

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

12.04.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Бубон Анна Віталіївна
Дата народження:   11.05.97
Місце навчання (роботи):  

ЗОШ №7, 6 клас

Улюблене заняття:  

гра в шахи

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

11.03.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Влізько Дмитро Сергійович
Дата народження:   12.09.95
Місце навчання (роботи):  

ЗОШ № 5, 8 клас

Улюблене заняття:  

гра в шахи

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

11.03.09



немає
фото
Прізвище, ім'я , по батькові:   Гапонюк Анна Ігорівна
Дата народження:   05.06.96
Місце навчання (роботи):  

ЗОШ №15

Улюблене заняття:  

танці та орієнтування

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

10.10.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Гузман Радіон Іванович
Дата народження:   13.03.99
Місце навчання (роботи):  

ЗОШ № 7, 4 клас

Улюблене заняття:  

гра в шахи

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

11.03.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Гура Сергій Романович
Дата народження:   05.07.94
Місце навчання (роботи):  

В-Піщанська ЗОШ 1-2 ступенів

Улюблене заняття:  

спортивне оріентування, походи, футбол, волейбол, настільний теніс

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

17.03.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Діброва Владислав В'ячеславович
Дата народження:   15.06.87
Місце навчання (роботи):  

Сумський обласний центр відпочинку, оздоровлення та туризму

Улюблене заняття:  

Гра на гітарі, футбол, баскетбол, спортивні бальні танці, пейнтбол, реалізація соціальних проектів

Улюблені цитати:  

Життя прекрасне!!! Все буде добре!

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

14.03.10



Прізвище, ім'я , по батькові:   Євченко Діана Анатоліївна
Дата народження:   05.06.91
Місце навчання (роботи):  

Заводська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Великописарівської райради Сумської області

Улюблене заняття:  

образотворче мистецтво, спорт

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

18.03.09


1 2 3
 
 
швидкий пошук
 фраза
  пошук
  детальний пошук
 ім'я
 область
 здобутки
  пошук
 

 
 

НОВІ НА САЙТІ

Волохата Марина Русланівна
Волошина Анастасия Владимировна
Барс Саша Александовна
Якимів Соломія Андріївна
Мировська Ксенія Олександрівна
Чубiн Борис Валерійович
Нейман Марина Владимировна
Петрушевская Марианна Владимировна
Руденко Яна Володимирівна
Коваль Анатоій Ярославович
нові за тиждень»»
 
Реклама:
(с) Союз обдарованої молоді України
(с) Cергій Терепищий