Сумська область Обдарована, талановита молодь у спорті. Жива книга. Обдарована молодь України.
АР Крим. Севастополь АР Крим. Сімферополь Хмельницький Черкаси Дніпропетровськ Кіровоград Запоріжжя Донецьк Луганськ Харків Полтава Чернівці Луцьк Рівне Тернопіль Івано-Франківськ Львів Вінниця Херсон Миколаїв Одеса Чернігів у спорті в науці в мистецтві в суспільному житті Суми Київ,Київська область Житомир Ужгород
       
   

Зареєструватися

 
  логін  
  пароль  
 

забули пароль?        ввійти

 

Оля Вивташ
Мілінчук Світлана
Чморик Віталій Віталійович
Шапран Сергій Михайлович
Савосюк Ольга Олександрівна
Цвеюк Денис Ігорович
Виталин Виталий Валерьевич
Карапейчик Аліна Олексіївна
Стефнів Ігор Миколайович
руслан редько анатолійович
Кубашок Марія Любомирівна
Сухацький Андрій Петрович
Нечитайло Владислав Володимирович
Зубарева Евгения Демьяновна
Cус Катерина Сергіївна
Наумович Галина Володимировна
Деркач Юлія Петрівна
Шакірова Станіслава Василівна
Чугалінська Вікторія Костянтинівна
Соболевська Марина Олександрівна
Зайченко Олексій Валерійович
Sosi Lox pisyn
Карапейчик Аліна Олексіївна
Хрипанюк Катерина Євгенівна
Кирилюк Сергій Юрійович
катя букшій володимирівна
Камінський Владислав Олегович
король богдан
лопотун нвзар леонідович
Сташук Яна Сергіївна
Павлюк Каріна Сергіївна
Клочко Богдан Олександрович
Зайченко Олексій Валерійович
Камінський Владислав Олегович
Неуймин Виктор Алексанрдович
Голінько Мілена Юріївна
Джога Віктор Олексійович
Кожем`яченко Даша Олександрівна
Савчук Дмитро Олексійович
Петрів Марія Іванівна
Скакун Володимир
Цвеюк Денис Ігорович
Артемов Василь Васильович
18
Дудник Юлія Валентинівна
Голінько Мілена Юріївна
Шульга Вікторія Вікторівна
Дудник Юлія Валентинівна
Коломієць Ніка Костянтинівна
Чабан Тарас
Кондзеровський Микола Олександрович
Мілінчук Світлана
Галицький Богдан Васильович
Макаревич Олексій Юрійович
зубарева Евгения Демьяновна
Джелали Вероника Андреевна
Смаглюк Іра Батьківна
Одинцова Анна Олегівна
Макаревич Олексій Юрійович
Кожем`яченко Даша Олександрівна
Максимів Наталія Володимирівна

 

НОВИНИ СОМ

 
 
СОМ новини
25.04.17 Запрошуємо до участі у програмі “Молодіжний делегат від України до ООН”
 
СОМ новини
08.04.17 Конференція успішно відбулась
 
СОМ новини
15.02.17 VI МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ОСОБИСТІСТЬ, СУСПІЛЬСТВО, ПОЛІТИКА»
 
всі новини »»
 

Яндекс.Метрика

Реклама:
додати у вибране зробити стартовою про проект  

Нас: 4524 обдарованих молодих людей із усіх регіонів України


Обдарована молодь України.

А Б В Г Д Е Є Ж З І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Сумська область :: у спорті

Прізвище, ім'я , по батькові:   Абрамова Ольга Володимирівна
Дата народження:   16.07.94
Місце навчання (роботи):  

ЗОШ №5, 8 клас

Улюблене заняття:  

гра в шахи

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

11.03.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Агарков Олексій Едуардович
Дата народження:   19.02.94
Місце навчання (роботи):  

ЗОШ №4, 8 клас

Улюблене заняття:  

гра в футбол, технічне моделювання

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

11.03.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Болбот Марина Миколаївна
Дата народження:   28.05.95
Місце навчання (роботи):  

Глухівська спеціалізована школа-інтернат 1-3 ст. імені М.І.Жужоми

Улюблене заняття:  

спорт

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

12.04.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Бубон Анна Віталіївна
Дата народження:   11.05.97
Місце навчання (роботи):  

ЗОШ №7, 6 клас

Улюблене заняття:  

гра в шахи

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

11.03.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Влізько Дмитро Сергійович
Дата народження:   12.09.95
Місце навчання (роботи):  

ЗОШ № 5, 8 клас

Улюблене заняття:  

гра в шахи

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

11.03.09



немає
фото
Прізвище, ім'я , по батькові:   Гапонюк Анна Ігорівна
Дата народження:   05.06.96
Місце навчання (роботи):  

ЗОШ №15

Улюблене заняття:  

танці та орієнтування

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

10.10.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Гузман Радіон Іванович
Дата народження:   13.03.99
Місце навчання (роботи):  

ЗОШ № 7, 4 клас

Улюблене заняття:  

гра в шахи

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

11.03.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Гура Сергій Романович
Дата народження:   05.07.94
Місце навчання (роботи):  

В-Піщанська ЗОШ 1-2 ступенів

Улюблене заняття:  

спортивне оріентування, походи, футбол, волейбол, настільний теніс

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

17.03.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Діброва Владислав В'ячеславович
Дата народження:   15.06.87
Місце навчання (роботи):  

Сумський обласний центр відпочинку, оздоровлення та туризму

Улюблене заняття:  

Гра на гітарі, футбол, баскетбол, спортивні бальні танці, пейнтбол, реалізація соціальних проектів

Улюблені цитати:  

Життя прекрасне!!! Все буде добре!

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

14.03.10



Прізвище, ім'я , по батькові:   Євченко Діана Анатоліївна
Дата народження:   05.06.91
Місце навчання (роботи):  

Заводська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Великописарівської райради Сумської області

Улюблене заняття:  

образотворче мистецтво, спорт

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

18.03.09


1 2 3
 
 
швидкий пошук
 фраза
  пошук
  детальний пошук
 ім'я
 область
 здобутки
  пошук
 

 
 

НОВІ НА САЙТІ

Волохата Марина Русланівна
Волошина Анастасия Владимировна
Барс Саша Александовна
Якимів Соломія Андріївна
Мировська Ксенія Олександрівна
Чубiн Борис Валерійович
Нейман Марина Владимировна
Петрушевская Марианна Владимировна
Руденко Яна Володимирівна
Коваль Анатоій Ярославович
нові за тиждень»»
 
Реклама:
(с) Союз обдарованої молоді України
(с) Cергій Терепищий