Сумська область Обдарована, талановита молодь в науці. Жива книга. Обдарована молодь України.
АР Крим. Севастополь АР Крим. Сімферополь Хмельницький Черкаси Дніпропетровськ Кіровоград Запоріжжя Донецьк Луганськ Харків Полтава Чернівці Луцьк Рівне Тернопіль Івано-Франківськ Львів Вінниця Херсон Миколаїв Одеса Чернігів у спорті в науці в мистецтві в суспільному житті Суми Київ,Київська область Житомир Ужгород
       
   

Зареєструватися

 
  логін  
  пароль  
 

забули пароль?        ввійти

 

Циганок Марина Леонідівна
Рудакевич Діана Борисівна
оля савяк
Огуй Анастасія Андріївна
Івах Констанція Юріївна
Горбач Аіна Сергіївна
Варешко Надія Олександрівна
Федоренко Ростислав Михайлович
Плешков Роман Вадимович
Варешко Надія Олександрівна
Говорадла Дар'я Олегівна
Кравченко Анна Андріївна
Куцин Анастасія Василівна
Матіос Тетяна Лук"янівна
Кислий Олександр Ігорович
Кравченко Анна Андріївна
Плетенец Елена Максимовна
Кислий Олександр Ігорович
стейсон
Волков Кирилл
Власова Олена Сергіївна
Сіваченко Надія Олегівна
Козоріз Каріна Юріївна
Рудакевич Діана Борисівна
Варзар Олена Валеріївна
Козоріз Каріна Юріївна
Шерстюк Анна Олександрівна
Лугова Вікторія
Полина Багрий Генадиивна
Комар Антон Аркадійович
Мулик Анастасія Андріївна
Борисенко Ірина Валеріївна
Шерстюк Анна Олександрівна
Ковальов Денис Олександрович
Тодорова Ксения Леонидовна
Говорадло Дар'я Олегівна
Шерстюк Анна Олександрівна
Кривомлин Едуард Андрійович
18
Нагорна Ольга олексіївна
Демидова Анастасия Дмитриевна
Карпюк Назарій Ігорович
Кузьменко Наталія Анатоліївна
Серьогіна Інна Сергіївна
Драгун Єлизавета Станіславівна
Левицкая Анна Николаевна
Ковальчук Валентина Петрівна
Сироткіна Марина Михайлівна
Кривомлин Едуард Андрійович
Бедрій Єлизавета Олександрівна
Ворожко Наталія Анатоліївна
Мазур Тетяна Миронівна

 

НОВИНИ СОМ

 
 
СОМ новини
10.11.17 Конференція «ПРАВОВИЙ РОЗВИТОК СУСПІЛЬСТВА І ДЕРЖАВИ: ТРАДИЦІЇ ТА НОВАЦІЇ»
 
СОМ новини
27.09.17 Технології моделювання майбутнього - Ідеальна система соціального захисту в Україні
 
СОМ новини
25.04.17 Запрошуємо до участі у програмі “Молодіжний делегат від України до ООН”
 
всі новини »»
 

Яндекс.Метрика

Реклама:
додати у вибране зробити стартовою про проект  

Нас: 4524 обдарованих молодих людей із усіх регіонів України


Обдарована молодь України.

А Б В Г Д Е Є Ж З І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Сумська область :: в мистецтві

Прізвище, ім'я , по батькові:   Бєлєсков Микола Миколайович
Дата народження:   10.05.93
Місце навчання (роботи):  

Лебединська спеціалізована школа 1 - Ш ступенів №7 Лебединської міської ради Сумської області

Улюблене заняття:  

Читання наукової та художньої літератури. СПОРТИВНІ ігри, віршуванн

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

14.10.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Бойко Олександр Вікторович
Дата народження:   26.11.40
Місце навчання (роботи):  

В-Піщанська ЗОШ 1-2 ступенів

Улюблене заняття:  

Читати худ. літературу, складати вірші, ловити рибу, граю в шахи футбол.

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

15.03.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Бондар Іван Олександрович
Дата народження:   04.02.91
Місце навчання (роботи):  

Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка

Улюблене заняття:  

Малювання,спорт

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

28.02.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Вєшкіна Вероніка Олексіївна
Дата народження:   04.06.92
Місце навчання (роботи):  

Охтирська гімназія Охтирської міської ради Сумської області

Улюблене заняття:  

Живопис

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

22.12.08



Прізвище, ім'я , по батькові:   Власкова Валерія Михайлівна
Дата народження:   02.08.94
Місце навчання (роботи):  

Охтирська гімназія Охтирської міської ради Сумської області

Улюблене заняття:  

Писати вірші, складати музику

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

22.12.08



Прізвище, ім'я , по батькові:   Ворожко Наталія Анатоліївна
Дата народження:   23.06.92
Місце навчання (роботи):  

Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7

Улюблене заняття:  

малювання, вироби речей із пап`є-маше, музика(фортепіано, гітара); пишу невеликі оповідання, вірші; захоплююся верховою їздою

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

16.03.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Глущенко Дар'я Сергіївна
Дата народження:   14.10.92
Місце навчання (роботи):  

Сумська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 ім. Б. Берестовського

Улюблене заняття:  

Образотворче мистецтво, Скульптура, займаюсь вишиванням,складанням віршів, люблю танцювати

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

28.02.09



немає
фото
Прізвище, ім'я , по батькові:   Горбатюк Катерина Сергіївна
Дата народження:   12.11.92
Місце навчання (роботи):  

ССШ №25

Улюблене заняття:  

писати прозу, грати на акустичній гітарі, слухати та співати рок-музику, малювати і т.д.

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

20.03.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Діброва Владислав В'ячеславович
Дата народження:   15.06.87
Місце навчання (роботи):  

Сумський обласний центр відпочинку, оздоровлення та туризму

Улюблене заняття:  

Гра на гітарі, футбол, баскетбол, спортивні бальні танці, пейнтбол, реалізація соціальних проектів

Улюблені цитати:  

Життя прекрасне!!! Все буде добре!

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

14.03.10



немає
фото
Прізвище, ім'я , по батькові:   Іваннікова Катерина Олексіївна
Дата народження:   24.10.93
Місце навчання (роботи):  

Сумська спеціалізована школа №1 І-ІІІ ступенів ім. В. Стрельченка

Улюблене заняття:  

вивчати іноземні мови (англійська), пишу оповідання і вірші українською мовою.

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

28.02.09


1 2 3 4
 
 
швидкий пошук
 фраза
  пошук
  детальний пошук
 ім'я
 область
 здобутки
  пошук
 

 
 

НОВІ НА САЙТІ

Волохата Марина Русланівна
Волошина Анастасия Владимировна
Барс Саша Александовна
Якимів Соломія Андріївна
Мировська Ксенія Олександрівна
Чубiн Борис Валерійович
Нейман Марина Владимировна
Петрушевская Марианна Владимировна
Руденко Яна Володимирівна
Коваль Анатоій Ярославович
нові за тиждень»»
 
Реклама:
(с) Союз обдарованої молоді України
(с) Cергій Терепищий