Сумська область Обдарована, талановита молодь в науці. Жива книга. Обдарована молодь України.
АР Крим. Севастополь АР Крим. Сімферополь Хмельницький Черкаси Дніпропетровськ Кіровоград Запоріжжя Донецьк Луганськ Харків Полтава Чернівці Луцьк Рівне Тернопіль Івано-Франківськ Львів Вінниця Херсон Миколаїв Одеса Чернігів у спорті в науці в мистецтві в суспільному житті Суми Київ,Київська область Житомир Ужгород
       
   

Зареєструватися

 
  логін  
  пароль  
 

забули пароль?        ввійти

 

Зайченко Олексій Валерійович
Кожем`яченко Даша Олександрівна
Карапейчик Аліна Олексіївна
Максимів Наталія Володимирівна
Голінько Мілена Юріївна
Чугалінська Вікторія Костянтинівна
Цвеюк Денис Ігорович
Коломієць Ніка Костянтинівна
Мілінчук Світлана
Артемов Василь Васильович
Сташук Яна Сергіївна
Савосюк Ольга Олександрівна
Галицький Богдан Васильович
Наумович Галина Володимировна
Зубарева Евгения Демьяновна
Сухацький Андрій Петрович
Хрипанюк Катерина Євгенівна
18
Дудник Юлія Валентинівна
Мілінчук Світлана
Дудник Юлія Валентинівна
Оля Вивташ
Виталин Виталий Валерьевич
Скакун Володимир
Кирилюк Сергій Юрійович
Макаревич Олексій Юрійович
Шакірова Станіслава Василівна
зубарева Евгения Демьяновна
Ярмоленко Вікторія Володимирівна
Cус Катерина Сергіївна
Клочко Богдан Олександрович
Шульга Вікторія Вікторівна
Неуймин Виктор Алексанрдович
Джога Віктор Олексійович
Цвеюк Денис Ігорович
Петрів Марія Іванівна
лопотун нвзар леонідович
Зайченко Олексій Валерійович
Камінський Владислав Олегович
Стефнів Ігор Миколайович
руслан редько анатолійович
Нечитайло Владислав Володимирович
Макаревич Олексій Юрійович
Голінько Мілена Юріївна
Кожем`яченко Даша Олександрівна
Карапейчик Аліна Олексіївна
Кубашок Марія Любомирівна
Джелали Вероника Андреевна
Смаглюк Іра Батьківна
Кондзеровський Микола Олександрович
Одинцова Анна Олегівна
Чабан Тарас
Шапран Сергій Михайлович
Савчук Дмитро Олексійович
король богдан
Соболевська Марина Олександрівна
Павлюк Каріна Сергіївна
катя букшій володимирівна
Чморик Віталій Віталійович
Деркач Юлія Петрівна
Камінський Владислав Олегович

 

НОВИНИ СОМ

 
 
СОМ новини
25.04.17 Запрошуємо до участі у програмі “Молодіжний делегат від України до ООН”
 
СОМ новини
08.04.17 Конференція успішно відбулась
 
СОМ новини
15.02.17 VI МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ОСОБИСТІСТЬ, СУСПІЛЬСТВО, ПОЛІТИКА»
 
всі новини »»
 

Яндекс.Метрика

Реклама:
додати у вибране зробити стартовою про проект  

Нас: 4524 обдарованих молодих людей із усіх регіонів України


Обдарована молодь України.

А Б В Г Д Е Є Ж З І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Сумська область :: в мистецтві

Прізвище, ім'я , по батькові:   Бєлєсков Микола Миколайович
Дата народження:   10.05.93
Місце навчання (роботи):  

Лебединська спеціалізована школа 1 - Ш ступенів №7 Лебединської міської ради Сумської області

Улюблене заняття:  

Читання наукової та художньої літератури. СПОРТИВНІ ігри, віршуванн

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

14.10.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Бойко Олександр Вікторович
Дата народження:   26.11.40
Місце навчання (роботи):  

В-Піщанська ЗОШ 1-2 ступенів

Улюблене заняття:  

Читати худ. літературу, складати вірші, ловити рибу, граю в шахи футбол.

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

15.03.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Бондар Іван Олександрович
Дата народження:   04.02.91
Місце навчання (роботи):  

Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка

Улюблене заняття:  

Малювання,спорт

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

28.02.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Вєшкіна Вероніка Олексіївна
Дата народження:   04.06.92
Місце навчання (роботи):  

Охтирська гімназія Охтирської міської ради Сумської області

Улюблене заняття:  

Живопис

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

22.12.08



Прізвище, ім'я , по батькові:   Власкова Валерія Михайлівна
Дата народження:   02.08.94
Місце навчання (роботи):  

Охтирська гімназія Охтирської міської ради Сумської області

Улюблене заняття:  

Писати вірші, складати музику

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

22.12.08



Прізвище, ім'я , по батькові:   Ворожко Наталія Анатоліївна
Дата народження:   23.06.92
Місце навчання (роботи):  

Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7

Улюблене заняття:  

малювання, вироби речей із пап`є-маше, музика(фортепіано, гітара); пишу невеликі оповідання, вірші; захоплююся верховою їздою

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

16.03.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Глущенко Дар'я Сергіївна
Дата народження:   14.10.92
Місце навчання (роботи):  

Сумська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 ім. Б. Берестовського

Улюблене заняття:  

Образотворче мистецтво, Скульптура, займаюсь вишиванням,складанням віршів, люблю танцювати

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

28.02.09



немає
фото
Прізвище, ім'я , по батькові:   Горбатюк Катерина Сергіївна
Дата народження:   12.11.92
Місце навчання (роботи):  

ССШ №25

Улюблене заняття:  

писати прозу, грати на акустичній гітарі, слухати та співати рок-музику, малювати і т.д.

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

20.03.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Діброва Владислав В'ячеславович
Дата народження:   15.06.87
Місце навчання (роботи):  

Сумський обласний центр відпочинку, оздоровлення та туризму

Улюблене заняття:  

Гра на гітарі, футбол, баскетбол, спортивні бальні танці, пейнтбол, реалізація соціальних проектів

Улюблені цитати:  

Життя прекрасне!!! Все буде добре!

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

14.03.10



немає
фото
Прізвище, ім'я , по батькові:   Іваннікова Катерина Олексіївна
Дата народження:   24.10.93
Місце навчання (роботи):  

Сумська спеціалізована школа №1 І-ІІІ ступенів ім. В. Стрельченка

Улюблене заняття:  

вивчати іноземні мови (англійська), пишу оповідання і вірші українською мовою.

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

28.02.09


1 2 3 4
 
 
швидкий пошук
 фраза
  пошук
  детальний пошук
 ім'я
 область
 здобутки
  пошук
 

 
 

НОВІ НА САЙТІ

Волохата Марина Русланівна
Волошина Анастасия Владимировна
Барс Саша Александовна
Якимів Соломія Андріївна
Мировська Ксенія Олександрівна
Чубiн Борис Валерійович
Нейман Марина Владимировна
Петрушевская Марианна Владимировна
Руденко Яна Володимирівна
Коваль Анатоій Ярославович
нові за тиждень»»
 
Реклама:
(с) Союз обдарованої молоді України
(с) Cергій Терепищий