Рівненська область Обдарована, талановита молодь у спорті. Жива книга. Обдарована молодь України.
АР Крим. Севастополь АР Крим. Сімферополь Хмельницький Черкаси Дніпропетровськ Кіровоград Запоріжжя Донецьк Луганськ Харків Полтава Чернівці Луцьк Рівне Тернопіль Івано-Франківськ Львів Вінниця Херсон Миколаїв Одеса Чернігів у спорті в науці в мистецтві в суспільному житті Суми Київ,Київська область Житомир Ужгород
       
   

Зареєструватися

 
  логін  
  пароль  
 

забули пароль?        ввійти

 

Печонкіна Юлія Юріївна
Абрамов Владислав Ігорович
Труш Антон Павлович
Смоленко Андріана Васильович
Борискин Денис Игоревич
Труш Антон Павлович
андрошук олександер олександровч
Єлізаров Юрій Олегович
Мавлюдов Бариш
Таня Аксьонова
Пашкевич Ірина Алек4сандрівна
18
Трач Наталія Ігорівна
Морозов Владислав Сергійович
18
Савелюк Альона Василівна
Гагарін Ярослав Дмитрійович
Пагкін Євгеній Андрійович
Дёмин Александр Леонидович
Кацан Ірина Володимирівна
Грицієнко Марина Олександрівна
Воронков Сергій Сергійович
18
Трач Наталія Ігорівна
Коваль Діана
Панаитова Елена Даниловна
Панаитова Елена Даниловна
Маша Астафьева
Левчук Тетяна Володимирівна
Левчук Олександр Володимирович
Головко Сергій Юрійович
де Вріс Еріка
Ткаченко Владислав Евгеновіч
vladislav yuriyovich
Дроздик Іван Олександрович
Пукіш Вікторія Романівна
Терещенко Анна
Уинстон Черчиль
Трач Наталія Ігорівна
Болож Олександр Васильович
Мей Вікторія валеріївна
Ажимова Ілона Олександрівна

 

НОВИНИ СОМ

 
 
СОМ новини
25.04.17 Запрошуємо до участі у програмі “Молодіжний делегат від України до ООН”
 
СОМ новини
08.04.17 Конференція успішно відбулась
 
СОМ новини
15.02.17 VI МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ОСОБИСТІСТЬ, СУСПІЛЬСТВО, ПОЛІТИКА»
 
всі новини »»
 

Яндекс.Метрика

Реклама:
додати у вибране зробити стартовою про проект  

Нас: 4524 обдарованих молодих людей із усіх регіонів України


Обдарована молодь України.

А Б В Г Д Е Є Ж З І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Рівненська область :: у спорті

Прізвище, ім'я , по батькові:   Гаврюсєва Дарія Михайлівна
Дата народження:   05.08.88
Місце навчання (роботи):  

Рівненський державний гуманітарний університет, факультет математики та інформатики, студентка IV курсу

Улюблене заняття:  

настільний теніс, художнє фото, координування та організація молодіжних проектів.

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

18.06.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Захожий Максим Федорович
Дата народження:   20.01.94
Місце навчання (роботи):  

ЗОШ №4

Улюблене заняття:  

Баскетбол

статус:
 
дата приєднання:  

05.04.10



Прізвище, ім'я , по батькові:   Захожий Максим Федорович
Дата народження:   20.01.94
Місце навчання (роботи):  

ЗОШ№4

Улюблене заняття:  

Баскетбол

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

10.04.10



Прізвище, ім'я , по батькові:   Овсійчук Володимир Миколайович
Дата народження:   26.06.93
Місце навчання (роботи):  

Млинівська загальноосвітня школа №3 І-ІІІ ступенів

Улюблене заняття:  

спорт

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

01.03.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Олефір Яна Анатоліївна
Дата народження:   16.10.93
Місце навчання (роботи):  

Млинівська загальноосвітня школа №3 І-ІІІ ступенів

Улюблене заняття:  

біологія, спорт, танці

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

01.03.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Садовець Анатолій Адамович
Дата народження:   05.03.92
Місце навчання (роботи):  

Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. Степана Дем’янчука

Улюблене заняття:  

Риболовля, шахи

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

14.12.08



Прізвище, ім'я , по батькові:   Смолярчук Назар Юрійович
Дата народження:   14.05.93
Місце навчання (роботи):  

Млинівська загальноосвітня школа №3 І-ІІІ ступенів

Улюблене заняття:  

Спорт, гра на гітарі

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

01.03.09



 
 
швидкий пошук
 фраза
  пошук
  детальний пошук
 ім'я
 область
 здобутки
  пошук
 

 
 

НОВІ НА САЙТІ

Волохата Марина Русланівна
Волошина Анастасия Владимировна
Барс Саша Александовна
Якимів Соломія Андріївна
Мировська Ксенія Олександрівна
Чубiн Борис Валерійович
Нейман Марина Владимировна
Петрушевская Марианна Владимировна
Руденко Яна Володимирівна
Коваль Анатоій Ярославович
нові за тиждень»»
 
Реклама:
(с) Союз обдарованої молоді України
(с) Cергій Терепищий