Рівненська область Обдарована, талановита молодь у спорті. Жива книга. Обдарована молодь України.
АР Крим. Севастополь АР Крим. Сімферополь Хмельницький Черкаси Дніпропетровськ Кіровоград Запоріжжя Донецьк Луганськ Харків Полтава Чернівці Луцьк Рівне Тернопіль Івано-Франківськ Львів Вінниця Херсон Миколаїв Одеса Чернігів у спорті в науці в мистецтві в суспільному житті Суми Київ,Київська область Житомир Ужгород
       
   

Зареєструватися

 
  логін  
  пароль  
 

забули пароль?        ввійти

 

sergyyvna
Дженджера Тетяна Василівна
Чванова Анжелика Николаевна
Розинько Юлия
Станковская Анастасия Вячеславовна
Тирса Юлія Сергіївна
Шумейко Станислав Олександрович
Олексієнко Урсула Мікіляджелова
каплич надія володимирівна
Кондрацька Маша
Сідлярчук Олександра Володимирівна
Savin Mykola Oleks
Щербиніна Ганна Ігорівна
Скочеляс Зоряна Богданівна
Величко Олексадр Олесандрович
Тарасевич Вероніка Юріївна
Миргородська Анна Юріївна
Кассем Діана Аммар Ісмаіл
Дудченко Анна Адріївна
Афродита Ополоновна Зевс
Динисюк Олена Петрівна
Дудченко Анна Адріївна
Ткачук Андрій Т
Фербей Василь Дмитрович
Мельникова Дарья Игоревна
Spot Dikson Spots
Перец Марина Василивна
kordypluk kordyplukovich kordypl
Басанская Елизавета
Диба Марія Юріївна
Мороз Євгеній Валерійович
васечкин вася василевич
Ковальов Антон Олександрович
Николайченко Анастасия
Щербиніна Ганна Ігорівна
Чванова Анжелика Николаевна
Ксюша Налапко
Губарь Євгенія Андріївна
sergyyvna
Воронов Сергій Сергійович
Норріс Чак Вадимович
Соколюк Наталі Дмитрівна
Карась Ігор Павлович
Кривенко Олексій Юрійович

 

НОВИНИ СОМ

 
 
СОМ новини
27.09.17 Технології моделювання майбутнього - Ідеальна система соціального захисту в Україні
 
СОМ новини
25.04.17 Запрошуємо до участі у програмі “Молодіжний делегат від України до ООН”
 
СОМ новини
08.04.17 Конференція успішно відбулась
 
всі новини »»
 

Яндекс.Метрика

Реклама:
додати у вибране зробити стартовою про проект  

Нас: 4524 обдарованих молодих людей із усіх регіонів України


Обдарована молодь України.

А Б В Г Д Е Є Ж З І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Рівненська область :: у спорті

Прізвище, ім'я , по батькові:   Гаврюсєва Дарія Михайлівна
Дата народження:   05.08.88
Місце навчання (роботи):  

Рівненський державний гуманітарний університет, факультет математики та інформатики, студентка IV курсу

Улюблене заняття:  

настільний теніс, художнє фото, координування та організація молодіжних проектів.

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

18.06.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Захожий Максим Федорович
Дата народження:   20.01.94
Місце навчання (роботи):  

ЗОШ №4

Улюблене заняття:  

Баскетбол

статус:
 
дата приєднання:  

05.04.10



Прізвище, ім'я , по батькові:   Захожий Максим Федорович
Дата народження:   20.01.94
Місце навчання (роботи):  

ЗОШ№4

Улюблене заняття:  

Баскетбол

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

10.04.10



Прізвище, ім'я , по батькові:   Овсійчук Володимир Миколайович
Дата народження:   26.06.93
Місце навчання (роботи):  

Млинівська загальноосвітня школа №3 І-ІІІ ступенів

Улюблене заняття:  

спорт

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

01.03.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Олефір Яна Анатоліївна
Дата народження:   16.10.93
Місце навчання (роботи):  

Млинівська загальноосвітня школа №3 І-ІІІ ступенів

Улюблене заняття:  

біологія, спорт, танці

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

01.03.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Садовець Анатолій Адамович
Дата народження:   05.03.92
Місце навчання (роботи):  

Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. Степана Дем’янчука

Улюблене заняття:  

Риболовля, шахи

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

14.12.08



Прізвище, ім'я , по батькові:   Смолярчук Назар Юрійович
Дата народження:   14.05.93
Місце навчання (роботи):  

Млинівська загальноосвітня школа №3 І-ІІІ ступенів

Улюблене заняття:  

Спорт, гра на гітарі

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

01.03.09



 
 
швидкий пошук
 фраза
  пошук
  детальний пошук
 ім'я
 область
 здобутки
  пошук
 

 
 

НОВІ НА САЙТІ

Волохата Марина Русланівна
Волошина Анастасия Владимировна
Барс Саша Александовна
Якимів Соломія Андріївна
Мировська Ксенія Олександрівна
Чубiн Борис Валерійович
Нейман Марина Владимировна
Петрушевская Марианна Владимировна
Руденко Яна Володимирівна
Коваль Анатоій Ярославович
нові за тиждень»»
 
Реклама:
(с) Союз обдарованої молоді України
(с) Cергій Терепищий