Одеська область Обдарована, талановита молодь в суспільному житті. Жива книга. Обдарована молодь України.
АР Крим. Севастополь АР Крим. Сімферополь Хмельницький Черкаси Дніпропетровськ Кіровоград Запоріжжя Донецьк Луганськ Харків Полтава Чернівці Луцьк Рівне Тернопіль Івано-Франківськ Львів Вінниця Херсон Миколаїв Одеса Чернігів у спорті в науці в мистецтві в суспільному житті Суми Київ,Київська область Житомир Ужгород
       
   

Зареєструватися

 
  логін  
  пароль  
 

забули пароль?        ввійти

 

Марченко Карина Павлівна
Дробіна Валерій Сергійович
Коток Віта Олександрівна
Тихонова Ніка Миколаївна
Вербило Ігор Вікторович
Ямковий Роман Сергійович
18
Волошина Анастасия Владимировна
Ткаченко Ольга Василівна
Шовкопляс Кіра Юріївна
Самігуллін Дмитро
Вася Попович
Гоменюк Влад Викторовыч
Новік Ольга Владиславівна
Котигорох Наталія Сергіївна
Романович
Гудаліна Олена Сергіївна
Федін Владислав Ярославович
Ясиновий Станіслав Олексійович
Шевченко Ігор Олександрович
Печончик Віка Вікторівна
18
Саввич Вікторія Тарасівна
Мельник Євген Олексійович
Salivonov Petro Vadumovich
Сідлович Ольга Сергіївна
Васянович Дарина Анатоліївна
Жека, Горюн
Омельчук Андрій Вікторович
Vats Diana
Вихрист Богдан Русланович
Ільїн Денис Олександрович
Вох Наталія Валентинівна
Скрыль Анна
Александров Олександр Сергійович
Гоменюк Владислав Викторовыч
Горюн, Євген, Сергійович
Янченко Андрій Євгенійович
Ільніцька Анастасія Іванівна
Fedin Valentyn Yaroslavovuch
Романович
Дубик Христина
дядя федор
lina_baier@web.de
Шевченко Ігор Олександрович
Гудаліна Олена Сергіївна
Яна Пронцеви Игоривна
Чабан Олександр Олександрович
Рыжко Александра
Шевченко Ігор Олександрович

 

НОВИНИ СОМ

 
 
СОМ новини
10.11.17 Конференція «ПРАВОВИЙ РОЗВИТОК СУСПІЛЬСТВА І ДЕРЖАВИ: ТРАДИЦІЇ ТА НОВАЦІЇ»
 
СОМ новини
27.09.17 Технології моделювання майбутнього - Ідеальна система соціального захисту в Україні
 
СОМ новини
25.04.17 Запрошуємо до участі у програмі “Молодіжний делегат від України до ООН”
 
всі новини »»
 

Яндекс.Метрика

Реклама:
додати у вибране зробити стартовою про проект  

Нас: 4524 обдарованих молодих людей із усіх регіонів України


Обдарована молодь України.

А Б В Г Д Е Є Ж З І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Одеська область :: в суспільному житті

Прізвище, ім'я , по батькові:   Алексеєнко Анастасія Олексіївна
Дата народження:   09.12.90
Місце навчання (роботи):  

Одеський державний економічний університет, спеціальність "Банківська справа". "Райффайзен банк Аваль"

Улюблене заняття:  

інтелектуальні ігри, економіка, банківська справа, журналістика, музика, психологія, читання, блоггінг

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

29.03.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Бабчинський Валерій Володимирович
Дата народження:   27.04.93
Місце навчання (роботи):  

10-Б клас, Одеський навчально-виховний комплекс „Гармонія", „Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - гімназія №6"

Улюблене заняття:  

танці (Бальні, народні, естрадні, сучасні), легка атлетика, художня самодіяльність.

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

16.03.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Бардан Микита Тарасович
Дата народження:   29.04.91
Місце навчання (роботи):  

випускник ЗОШ №48 м. Одеси, студент першого курсу Одеської Національної Юридичної Академії, судово-адміністративний факультет.

Улюблене заняття:  

Громадська діяльність, робота в молодіжних організаціях міста Одеси та країни.

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

16.03.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Білянська Анастасія Сергіївна
Дата народження:   01.04.93
Місце навчання (роботи):  

10-Б клас, Одеський навчально-виховний комплекс «Гармонія» , «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - гімназія №6»

Улюблене заняття:  

математика, танці в ансамблі «Радість», плавання, агітбригада «Енергія плюс », агітбригада «Еко- плюс», інструктор програми Міністерства освіти і науки України, Академії педагогічних наук України, Програми розвитку ООН «Сприяння просвітницькій роботі «рівний-рівному» серед молоді України щодо здорового способу життя».

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

16.03.09



немає
фото
Прізвище, ім'я , по батькові:   Блажиєва Ірина Валентинівна
Дата народження:   11.01.95
Місце навчання (роботи):  

Кучурганська ЗОШ

Улюблене заняття:  

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

30.08.11



Прізвище, ім'я , по батькові:   Бобровницька Анастасія Юріївна
Дата народження:   17.03.93
Місце навчання (роботи):  

ЗОШ І-ІІІ ст. №2 смт. Петрівка.

Улюблене заняття:  

Займаюся танцями, активною громадською діяльністю, читаю.

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

15.04.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Бузіла Артем Ігорович
Дата народження:   27.01.90
Місце навчання (роботи):  

Одеський національний університет імені І.І. Мечникова

Улюблене заняття:  

Політична та громадська діяльність, історія, інтернет, комп'ютерні ігри

Улюблені цитати:  

Солдат виконує накази, воїн слухається заклику серця © Джозеф Турок

Інше:  

Суверенний демократ

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

26.08.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Буянкова Майя Володимирівна
Дата народження:   28.05.93
Місце навчання (роботи):  

Одеський навчально-виховний комплекс "Гармонія","ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія №6

Улюблене заняття:  

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

15.03.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Васильків Валентина Ігорівна
Дата народження:   21.08.95
Місце навчання (роботи):  

ЗОШ І-ІІІ ст. с. Джугастрове Іванівського району

Улюблене заняття:  

Складання віршів і творів інших жанрів. Люблю спостерігати за природою.

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

15.04.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Вік Марія Альбертівна
Дата народження:   12.03.93
Місце навчання (роботи):  

Одеський навчально-виховний комплекс "Гармонія", Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - гімназія №6, учениця 6(10) В класу

Улюблене заняття:  

Малювання, ліплення, та читання художньої літератури

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

16.03.09


1 2 3
 
 
швидкий пошук
 фраза
  пошук
  детальний пошук
 ім'я
 область
 здобутки
  пошук
 

 
 

НОВІ НА САЙТІ

Волохата Марина Русланівна
Волошина Анастасия Владимировна
Барс Саша Александовна
Якимів Соломія Андріївна
Мировська Ксенія Олександрівна
Чубiн Борис Валерійович
Нейман Марина Владимировна
Петрушевская Марианна Владимировна
Руденко Яна Володимирівна
Коваль Анатоій Ярославович
нові за тиждень»»
 
Реклама:
(с) Союз обдарованої молоді України
(с) Cергій Терепищий