Одеська область Обдарована, талановита молодь у спорті. Жива книга. Обдарована молодь України.
АР Крим. Севастополь АР Крим. Сімферополь Хмельницький Черкаси Дніпропетровськ Кіровоград Запоріжжя Донецьк Луганськ Харків Полтава Чернівці Луцьк Рівне Тернопіль Івано-Франківськ Львів Вінниця Херсон Миколаїв Одеса Чернігів у спорті в науці в мистецтві в суспільному житті Суми Київ,Київська область Житомир Ужгород
       
   

Зареєструватися

 
  логін  
  пароль  
 

забули пароль?        ввійти

 

Молчанова Каріна Володимирівна
Оникієнко Вікторія Андріївна
Герасименко Дмитро Дмитрович
Оникієнко Вікторія Андріївна
Николаевич
Вітів Ольга Андріївна
Плотник Анна Викторовна
Дегтярьова Інна Сергіївна
Урок Інформатики
Шевелев Николай Витальевич
Semenpgx
Ореховська Олександра Ігорівна
Побережець Юлія Русланівна
Ronaldcrels
Плотник Анна Викторовна
Вадяк Максим Русланович
GENIUS2304
Кологривий А.А
Cherevko Olexandra
Sooon
Остроушко Андрей Вячеславович
Сатимова Карина Мухаммаджановна
Мариненко Ольга Олександрівна
Ганчо Дмитрий Олександрович
Левчук Богдан Сергійович
Остроушко Андрій Вячеславович
Бублій Єлизавета Сергіївна
чуприков максим
Колосова Єлизавета Володимирівна
Nikolay naum
Вітів Ольга Андріївна
вася бараненко
Панкратьева Надія Панкратьєва
Ковальков Максим Айварович
Анатоліївна
базика олена петрівна
Плотник Анна Викторовна
Оникієнко Вікторія Андріївна
Голубнича Аделіна Юріївна
DDDD DDDD DDDD
Нестеренко Анастасія Олександрівна
Горбатенко Алла Вячеславівна
Пономарёва Даниила Владимеровна
Колосова Єлизавета Володимирівна
Павловський Дмитро Юрійович
Олександр Павлюк
Яровий, Микита, Володимирович

 

НОВИНИ СОМ

 
 
СОМ новини
10.11.17 Конференція «ПРАВОВИЙ РОЗВИТОК СУСПІЛЬСТВА І ДЕРЖАВИ: ТРАДИЦІЇ ТА НОВАЦІЇ»
 
СОМ новини
27.09.17 Технології моделювання майбутнього - Ідеальна система соціального захисту в Україні
 
СОМ новини
25.04.17 Запрошуємо до участі у програмі “Молодіжний делегат від України до ООН”
 
всі новини »»
 

Яндекс.Метрика

Реклама:
додати у вибране зробити стартовою про проект  

Нас: 4524 обдарованих молодих людей із усіх регіонів України


Обдарована молодь України.

А Б В Г Д Е Є Ж З І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Одеська область :: у спорті

Прізвище, ім'я , по батькові:   Chorna Anastasiy Sergievna
Дата народження:   06.01.97
Місце навчання (роботи):  

Odessa . shkola 85.6 klass

Улюблене заняття:  

Myzika,Vokal

Інше:  

Lyublyu jivotnih!

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

01.04.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Авасенян Артем Арнольдович
Дата народження:   27.09.93
Місце навчання (роботи):  

м. Южнее НВК (ЗОСШ№2-центр-ПТУ)

Улюблене заняття:  

спорт

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

17.03.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Азизов Максим Сандвалиевич
Дата народження:   16.01.95
Місце навчання (роботи):  

ОЗОШ №72

Улюблене заняття:  

Общение с друзьями, компьютер, спортивные игры.

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

01.03.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Аргірова Ганна Іванівна
Дата народження:   04.07.96
Місце навчання (роботи):  

Татарбунарський НВК, Школа-гімназія

Улюблене заняття:  

читати, вчити уроки(інколи), танцювати, займатися спортом

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

04.04.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Бабчинський Валерій Володимирович
Дата народження:   27.04.93
Місце навчання (роботи):  

10-Б клас, Одеський навчально-виховний комплекс „Гармонія", „Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - гімназія №6"

Улюблене заняття:  

танці (Бальні, народні, естрадні, сучасні), легка атлетика, художня самодіяльність.

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

16.03.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Балмуш Христина Петрівна
Дата народження:   08.01.93
Місце навчання (роботи):  

ЗОШ І-ІІІ ст. с. Калинівка

Улюблене заняття:  

Спортивний біг, баскетбол, танці.

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

14.04.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Березовська Ірина Віталіївна
Дата народження:   22.04.94
Місце навчання (роботи):  

ЗОШ І-ІІІ ступенів смт. Іванівки ім. Б.Ф. Дерев’янка

Улюблене заняття:  

Читання книг,в'язання,пошук в інтернеті цікавих новин,гра в баскетбол!

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

13.04.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Білянська Анастасія Сергіївна
Дата народження:   01.04.93
Місце навчання (роботи):  

10-Б клас, Одеський навчально-виховний комплекс «Гармонія» , «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - гімназія №6»

Улюблене заняття:  

математика, танці в ансамблі «Радість», плавання, агітбригада «Енергія плюс », агітбригада «Еко- плюс», інструктор програми Міністерства освіти і науки України, Академії педагогічних наук України, Програми розвитку ООН «Сприяння просвітницькій роботі «рівний-рівному» серед молоді України щодо здорового способу життя».

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

16.03.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Варзар Олена Валеріївна
Дата народження:   23.06.92
Місце навчання (роботи):  

Великодальницький НКВ "Школа-гімназія"

Улюблене заняття:  

волейбол, англійська мова

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

03.04.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Васкевич Максим Павлович
Дата народження:   10.12.97
Місце навчання (роботи):  

ОЗОШ №72

Улюблене заняття:  

Спорт (каратэ), компьютер, лепка, рисование.

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

01.03.09


1 2 3 4 5 6
 
 
швидкий пошук
 фраза
  пошук
  детальний пошук
 ім'я
 область
 здобутки
  пошук
 

 
 

НОВІ НА САЙТІ

Волохата Марина Русланівна
Волошина Анастасия Владимировна
Барс Саша Александовна
Якимів Соломія Андріївна
Мировська Ксенія Олександрівна
Чубiн Борис Валерійович
Нейман Марина Владимировна
Петрушевская Марианна Владимировна
Руденко Яна Володимирівна
Коваль Анатоій Ярославович
нові за тиждень»»
 
Реклама:
(с) Союз обдарованої молоді України
(с) Cергій Терепищий