Одеська область Обдарована, талановита молодь у спорті. Жива книга. Обдарована молодь України.
АР Крим. Севастополь АР Крим. Сімферополь Хмельницький Черкаси Дніпропетровськ Кіровоград Запоріжжя Донецьк Луганськ Харків Полтава Чернівці Луцьк Рівне Тернопіль Івано-Франківськ Львів Вінниця Херсон Миколаїв Одеса Чернігів у спорті в науці в мистецтві в суспільному житті Суми Київ,Київська область Житомир Ужгород
       
   

Зареєструватися

 
  логін  
  пароль  
 

забули пароль?        ввійти

 

Fedin Valentyn Yaroslavovuch
Шевченко Ігор Олександрович
Омельчук Андрій Вікторович
Новік Ольга Владиславівна
Сідлович Ольга Сергіївна
Salivonov Petro Vadumovich
Котигорох Наталія Сергіївна
Марченко Карина Павлівна
lina_baier@web.de
Ямковий Роман Сергійович
Шевченко Ігор Олександрович
Волошина Анастасия Владимировна
Саввич Вікторія Тарасівна
Андрій Шуст
Гоменюк Влад Викторовыч
Чабан Олександр Олександрович
Мельник Євген Олексійович
Жека, Горюн
Vats Diana
Александров Олександр Сергійович
Романович
Ткаченко Ольга Василівна
Ільїн Денис Олександрович
Федін Владислав Ярославович
Дубик Христина
Печончик Віка Вікторівна
Гоменюк Владислав Викторовыч
Горюн, Євген, Сергійович
Яна Пронцеви Игоривна
Рыжко Александра
Ясиновий Станіслав Олексійович
Вася Попович
Шевченко Ігор Олександрович
Самігуллін Дмитро
Романович
18
Вох Наталія Валентинівна
Гудаліна Олена Сергіївна
Шовкопляс Кіра Юріївна
Ільніцька Анастасія Іванівна
Янченко Андрій Євгенійович
Коток Віта Олександрівна
Вихрист Богдан Русланович
Вербило Ігор Вікторович
Дробіна Валерій Сергійович
дядя федор
18
Скрыль Анна
Васянович Дарина Анатоліївна
Гудаліна Олена Сергіївна

 

НОВИНИ СОМ

 
 
СОМ новини
10.11.17 Конференція «ПРАВОВИЙ РОЗВИТОК СУСПІЛЬСТВА І ДЕРЖАВИ: ТРАДИЦІЇ ТА НОВАЦІЇ»
 
СОМ новини
27.09.17 Технології моделювання майбутнього - Ідеальна система соціального захисту в Україні
 
СОМ новини
25.04.17 Запрошуємо до участі у програмі “Молодіжний делегат від України до ООН”
 
всі новини »»
 

Яндекс.Метрика

Реклама:
додати у вибране зробити стартовою про проект  

Нас: 4524 обдарованих молодих людей із усіх регіонів України


Обдарована молодь України.

А Б В Г Д Е Є Ж З І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Одеська область :: у спорті

Прізвище, ім'я , по батькові:   Chorna Anastasiy Sergievna
Дата народження:   06.01.97
Місце навчання (роботи):  

Odessa . shkola 85.6 klass

Улюблене заняття:  

Myzika,Vokal

Інше:  

Lyublyu jivotnih!

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

01.04.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Авасенян Артем Арнольдович
Дата народження:   27.09.93
Місце навчання (роботи):  

м. Южнее НВК (ЗОСШ№2-центр-ПТУ)

Улюблене заняття:  

спорт

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

17.03.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Азизов Максим Сандвалиевич
Дата народження:   16.01.95
Місце навчання (роботи):  

ОЗОШ №72

Улюблене заняття:  

Общение с друзьями, компьютер, спортивные игры.

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

01.03.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Аргірова Ганна Іванівна
Дата народження:   04.07.96
Місце навчання (роботи):  

Татарбунарський НВК, Школа-гімназія

Улюблене заняття:  

читати, вчити уроки(інколи), танцювати, займатися спортом

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

04.04.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Бабчинський Валерій Володимирович
Дата народження:   27.04.93
Місце навчання (роботи):  

10-Б клас, Одеський навчально-виховний комплекс „Гармонія", „Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - гімназія №6"

Улюблене заняття:  

танці (Бальні, народні, естрадні, сучасні), легка атлетика, художня самодіяльність.

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

16.03.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Балмуш Христина Петрівна
Дата народження:   08.01.93
Місце навчання (роботи):  

ЗОШ І-ІІІ ст. с. Калинівка

Улюблене заняття:  

Спортивний біг, баскетбол, танці.

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

14.04.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Березовська Ірина Віталіївна
Дата народження:   22.04.94
Місце навчання (роботи):  

ЗОШ І-ІІІ ступенів смт. Іванівки ім. Б.Ф. Дерев’янка

Улюблене заняття:  

Читання книг,в'язання,пошук в інтернеті цікавих новин,гра в баскетбол!

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

13.04.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Білянська Анастасія Сергіївна
Дата народження:   01.04.93
Місце навчання (роботи):  

10-Б клас, Одеський навчально-виховний комплекс «Гармонія» , «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - гімназія №6»

Улюблене заняття:  

математика, танці в ансамблі «Радість», плавання, агітбригада «Енергія плюс », агітбригада «Еко- плюс», інструктор програми Міністерства освіти і науки України, Академії педагогічних наук України, Програми розвитку ООН «Сприяння просвітницькій роботі «рівний-рівному» серед молоді України щодо здорового способу життя».

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

16.03.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Варзар Олена Валеріївна
Дата народження:   23.06.92
Місце навчання (роботи):  

Великодальницький НКВ "Школа-гімназія"

Улюблене заняття:  

волейбол, англійська мова

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

03.04.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Васкевич Максим Павлович
Дата народження:   10.12.97
Місце навчання (роботи):  

ОЗОШ №72

Улюблене заняття:  

Спорт (каратэ), компьютер, лепка, рисование.

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

01.03.09


1 2 3 4 5 6
 
 
швидкий пошук
 фраза
  пошук
  детальний пошук
 ім'я
 область
 здобутки
  пошук
 

 
 

НОВІ НА САЙТІ

Волохата Марина Русланівна
Волошина Анастасия Владимировна
Барс Саша Александовна
Якимів Соломія Андріївна
Мировська Ксенія Олександрівна
Чубiн Борис Валерійович
Нейман Марина Владимировна
Петрушевская Марианна Владимировна
Руденко Яна Володимирівна
Коваль Анатоій Ярославович
нові за тиждень»»
 
Реклама:
(с) Союз обдарованої молоді України
(с) Cергій Терепищий