Одеська область Обдарована, талановита молодь в науці. Жива книга. Обдарована молодь України.
АР Крим. Севастополь АР Крим. Сімферополь Хмельницький Черкаси Дніпропетровськ Кіровоград Запоріжжя Донецьк Луганськ Харків Полтава Чернівці Луцьк Рівне Тернопіль Івано-Франківськ Львів Вінниця Херсон Миколаїв Одеса Чернігів у спорті в науці в мистецтві в суспільному житті Суми Київ,Київська область Житомир Ужгород
       
   

Зареєструватися

 
  логін  
  пароль  
 

забули пароль?        ввійти

 

Ковальова Марина Василівна
Мала Інна Василівна
Полішко Софія Евгеніївна
Поглід Наталія Анатоліївна
Марусяк Тетяна Михайлівна
Сметана Тетяна Юріївна
Яковенко Денис борисович
Дубовицкий Евген Ігорович
Герман Анастасія Дмитрівна
Матвєєв Ярослав Віталійович
Анастасия Буткова Олеговна
Грох Вікторія Олегівна
ВЛАД БОЙКО ВОЛОДИМИРОВИЧ
Анастасия Буткова Олеговна
Принцеска
Соболєва Карина Ігорівна
Бєсова Лада Іванівна
Карина Соболева Ігорівна
Гончарук Юрій Юрійович
душенкова теняна
Яковенко Денис борисович
Зенкін Владислав Володимирович
Кириченко Иларія Вікторівна
Первак Олександр Вікторович
Лис Тетяна Ігорівна
Роман Яна Ігорівна
Гриценко Ірина Леонідівна
Верблюд Валерій
папирный Евгений Андреевич
Костюк Сильвестер
Приходченко Тетяна Сергіївна
Нагірна Мар'яна Миколаївна
Сяська Тетяна Сергіївна
Ворса Владислав Володимирович
Лись Сильвестер
Римарчук Олеся Дмитрівна
головко глеб
Пашкович Владслав Миколайович
Саєнко Віталій Сергійович
Гайовий Юрій Анатолійович
Побережна Валерія Анатоліївна
Картава Ольга Євгенівна
Дубовицкий Евген Ігорович
Лойтаренко Владислав Сергійович
Волощук Аліна Миколаївна
Ягодка Анастасия Константиновна
Дудар Катерина Григорівна

 

НОВИНИ СОМ

 
 
СОМ новини
10.11.17 Конференція «ПРАВОВИЙ РОЗВИТОК СУСПІЛЬСТВА І ДЕРЖАВИ: ТРАДИЦІЇ ТА НОВАЦІЇ»
 
СОМ новини
27.09.17 Технології моделювання майбутнього - Ідеальна система соціального захисту в Україні
 
СОМ новини
25.04.17 Запрошуємо до участі у програмі “Молодіжний делегат від України до ООН”
 
всі новини »»
 

Яндекс.Метрика

Реклама:
додати у вибране зробити стартовою про проект  

Нас: 4524 обдарованих молодих людей із усіх регіонів України


Обдарована молодь України.

А Б В Г Д Е Є Ж З І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Одеська область :: в мистецтві

Прізвище, ім'я , по батькові:   Chorna Anastasiy Sergievna
Дата народження:   06.01.97
Місце навчання (роботи):  

Odessa . shkola 85.6 klass

Улюблене заняття:  

Myzika,Vokal

Інше:  

Lyublyu jivotnih!

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

01.04.09



немає
фото
Прізвище, ім'я , по батькові:   Абушов Віталій Олександрович
Дата народження:   11.07.98
Місце навчання (роботи):  

м. Южнее НВК (ЗОСШ№2-центр-ПТУ)

Улюблене заняття:  

музика, співи

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

17.03.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Айвазян Арутю Ашотович
Дата народження:   29.04.91
Місце навчання (роботи):  

Будинок творчості "Тоніка" Суворовськогор-ну м. Одеси,Ізостудія"Чарівна палітра"

Улюблене заняття:  

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

15.03.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Александрова Яна Володимирівна
Дата народження:   28.02.94
Місце навчання (роботи):  

м. Южнее НВК (ЗОСШ№2-центр-ПТУ)8а

Улюблене заняття:  

танцы, гурт «New style»

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

17.03.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Аргірова Ганна Іванівна
Дата народження:   04.07.96
Місце навчання (роботи):  

Татарбунарський НВК, Школа-гімназія

Улюблене заняття:  

читати, вчити уроки(інколи), танцювати, займатися спортом

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

04.04.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Афанасьєва Валерія Олегівна
Дата народження:   20.05.94
Місце навчання (роботи):  

гімназія №9

Улюблене заняття:  

музика, співи, хореографія, театр, малювання

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

16.03.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Бабчинський Валерій Володимирович
Дата народження:   27.04.93
Місце навчання (роботи):  

10-Б клас, Одеський навчально-виховний комплекс „Гармонія", „Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - гімназія №6"

Улюблене заняття:  

танці (Бальні, народні, естрадні, сучасні), легка атлетика, художня самодіяльність.

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

16.03.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Бардаков Никита Павлович
Дата народження:   18.12.97
Місце навчання (роботи):  

ОЗОШ №72

Улюблене заняття:  

Танцы

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

01.03.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Батяло Ганна Володимирівна
Дата народження:   23.07.92
Місце навчання (роботи):  

Великодальницький НВК "Школа-гімназія"

Улюблене заняття:  

співи

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

03.04.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Білоконь Тетяна Олександрівна
Дата народження:   08.08.93
Місце навчання (роботи):  

ЗОШ І-ІІІ ступенів смт. Іванівки ім. Б.Ф. Дерев’янка

Улюблене заняття:  

Читання книг, театральне мистецтво (гра на сцені), комп’ютер, організація свят.

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

13.04.09


1 2 3 4 5 6 7 8 9
 
 
швидкий пошук
 фраза
  пошук
  детальний пошук
 ім'я
 область
 здобутки
  пошук
 

 
 

НОВІ НА САЙТІ

Волохата Марина Русланівна
Волошина Анастасия Владимировна
Барс Саша Александовна
Якимів Соломія Андріївна
Мировська Ксенія Олександрівна
Чубiн Борис Валерійович
Нейман Марина Владимировна
Петрушевская Марианна Владимировна
Руденко Яна Володимирівна
Коваль Анатоій Ярославович
нові за тиждень»»
 
Реклама:
(с) Союз обдарованої молоді України
(с) Cергій Терепищий