Одеська область Обдарована, талановита молодь в науці. Жива книга. Обдарована молодь України.
АР Крим. Севастополь АР Крим. Сімферополь Хмельницький Черкаси Дніпропетровськ Кіровоград Запоріжжя Донецьк Луганськ Харків Полтава Чернівці Луцьк Рівне Тернопіль Івано-Франківськ Львів Вінниця Херсон Миколаїв Одеса Чернігів у спорті в науці в мистецтві в суспільному житті Суми Київ,Київська область Житомир Ужгород
       
   

Зареєструватися

 
  логін  
  пароль  
 

забули пароль?        ввійти

 

Омельчук Андрій Вікторович
Ткаченко Ольга Василівна
lina_baier@web.de
Salivonov Petro Vadumovich
Жека, Горюн
Тихонова Ніка Миколаївна
Рыжко Александра
Яна Пронцеви Игоривна
Гоменюк Владислав Викторовыч
18
Дубик Христина
Шовкопляс Кіра Юріївна
Сідлович Ольга Сергіївна
дядя федор
Мельник Євген Олексійович
18
Печончик Віка Вікторівна
Васянович Дарина Анатоліївна
Скрыль Анна
Чабан Олександр Олександрович
Горюн, Євген, Сергійович
Гудаліна Олена Сергіївна
Шевченко Ігор Олександрович
Ясиновий Станіслав Олексійович
Марченко Карина Павлівна
Федін Владислав Ярославович
Шевченко Ігор Олександрович
Саввич Вікторія Тарасівна
Вербило Ігор Вікторович
Александров Олександр Сергійович
Fedin Valentyn Yaroslavovuch
Дробіна Валерій Сергійович
Янченко Андрій Євгенійович
Котигорох Наталія Сергіївна
Вихрист Богдан Русланович
Ямковий Роман Сергійович
Новік Ольга Владиславівна
Волошина Анастасия Владимировна
Ільніцька Анастасія Іванівна
Гудаліна Олена Сергіївна
Вася Попович
Романович
Ільїн Денис Олександрович
Андрій Шуст
Романович
Vats Diana
Вох Наталія Валентинівна
Коток Віта Олександрівна
Шевченко Ігор Олександрович
Гоменюк Влад Викторовыч

 

НОВИНИ СОМ

 
 
СОМ новини
10.11.17 Конференція «ПРАВОВИЙ РОЗВИТОК СУСПІЛЬСТВА І ДЕРЖАВИ: ТРАДИЦІЇ ТА НОВАЦІЇ»
 
СОМ новини
27.09.17 Технології моделювання майбутнього - Ідеальна система соціального захисту в Україні
 
СОМ новини
25.04.17 Запрошуємо до участі у програмі “Молодіжний делегат від України до ООН”
 
всі новини »»
 

Яндекс.Метрика

Реклама:
додати у вибране зробити стартовою про проект  

Нас: 4524 обдарованих молодих людей із усіх регіонів України


Обдарована молодь України.

А Б В Г Д Е Є Ж З І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Одеська область :: в мистецтві

Прізвище, ім'я , по батькові:   Chorna Anastasiy Sergievna
Дата народження:   06.01.97
Місце навчання (роботи):  

Odessa . shkola 85.6 klass

Улюблене заняття:  

Myzika,Vokal

Інше:  

Lyublyu jivotnih!

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

01.04.09



немає
фото
Прізвище, ім'я , по батькові:   Абушов Віталій Олександрович
Дата народження:   11.07.98
Місце навчання (роботи):  

м. Южнее НВК (ЗОСШ№2-центр-ПТУ)

Улюблене заняття:  

музика, співи

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

17.03.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Айвазян Арутю Ашотович
Дата народження:   29.04.91
Місце навчання (роботи):  

Будинок творчості "Тоніка" Суворовськогор-ну м. Одеси,Ізостудія"Чарівна палітра"

Улюблене заняття:  

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

15.03.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Александрова Яна Володимирівна
Дата народження:   28.02.94
Місце навчання (роботи):  

м. Южнее НВК (ЗОСШ№2-центр-ПТУ)8а

Улюблене заняття:  

танцы, гурт «New style»

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

17.03.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Аргірова Ганна Іванівна
Дата народження:   04.07.96
Місце навчання (роботи):  

Татарбунарський НВК, Школа-гімназія

Улюблене заняття:  

читати, вчити уроки(інколи), танцювати, займатися спортом

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

04.04.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Афанасьєва Валерія Олегівна
Дата народження:   20.05.94
Місце навчання (роботи):  

гімназія №9

Улюблене заняття:  

музика, співи, хореографія, театр, малювання

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

16.03.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Бабчинський Валерій Володимирович
Дата народження:   27.04.93
Місце навчання (роботи):  

10-Б клас, Одеський навчально-виховний комплекс „Гармонія", „Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - гімназія №6"

Улюблене заняття:  

танці (Бальні, народні, естрадні, сучасні), легка атлетика, художня самодіяльність.

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

16.03.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Бардаков Никита Павлович
Дата народження:   18.12.97
Місце навчання (роботи):  

ОЗОШ №72

Улюблене заняття:  

Танцы

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

01.03.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Батяло Ганна Володимирівна
Дата народження:   23.07.92
Місце навчання (роботи):  

Великодальницький НВК "Школа-гімназія"

Улюблене заняття:  

співи

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

03.04.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Білоконь Тетяна Олександрівна
Дата народження:   08.08.93
Місце навчання (роботи):  

ЗОШ І-ІІІ ступенів смт. Іванівки ім. Б.Ф. Дерев’янка

Улюблене заняття:  

Читання книг, театральне мистецтво (гра на сцені), комп’ютер, організація свят.

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

13.04.09


1 2 3 4 5 6 7 8 9
 
 
швидкий пошук
 фраза
  пошук
  детальний пошук
 ім'я
 область
 здобутки
  пошук
 

 
 

НОВІ НА САЙТІ

Волохата Марина Русланівна
Волошина Анастасия Владимировна
Барс Саша Александовна
Якимів Соломія Андріївна
Мировська Ксенія Олександрівна
Чубiн Борис Валерійович
Нейман Марина Владимировна
Петрушевская Марианна Владимировна
Руденко Яна Володимирівна
Коваль Анатоій Ярославович
нові за тиждень»»
 
Реклама:
(с) Союз обдарованої молоді України
(с) Cергій Терепищий