Вінницька область Обдарована, талановита молодь у спорті. Жива книга. Обдарована молодь України.
АР Крим. Севастополь АР Крим. Сімферополь Хмельницький Черкаси Дніпропетровськ Кіровоград Запоріжжя Донецьк Луганськ Харків Полтава Чернівці Луцьк Рівне Тернопіль Івано-Франківськ Львів Вінниця Херсон Миколаїв Одеса Чернігів у спорті в науці в мистецтві в суспільному житті Суми Київ,Київська область Житомир Ужгород
       
   

Зареєструватися

 
  логін  
  пароль  
 

забули пароль?        ввійти

 

Ямковий Роман Сергійович
Мельник Євген Олексійович
Вася Попович
Гоменюк Владислав Викторовыч
Тихонова Ніка Миколаївна
Коток Віта Олександрівна
Омельчук Андрій Вікторович
Чабан Олександр Олександрович
Яна Пронцеви Игоривна
Александров Олександр Сергійович
Вох Наталія Валентинівна
Волошина Анастасия Владимировна
Вихрист Богдан Русланович
lina_baier@web.de
Шевченко Ігор Олександрович
Печончик Віка Вікторівна
Самігуллін Дмитро
Гоменюк Влад Викторовыч
Андрій Шуст
дядя федор
Новік Ольга Владиславівна
Федін Владислав Ярославович
Марченко Карина Павлівна
Рыжко Александра
Ясиновий Станіслав Олексійович
Vats Diana
Жека, Горюн
18
Вербило Ігор Вікторович
Романович
Гудаліна Олена Сергіївна
Сідлович Ольга Сергіївна
Шовкопляс Кіра Юріївна
Скрыль Анна
Горюн, Євген, Сергійович
Дробіна Валерій Сергійович
18
Васянович Дарина Анатоліївна
Ільїн Денис Олександрович
Шевченко Ігор Олександрович
Ткаченко Ольга Василівна
Гудаліна Олена Сергіївна
Янченко Андрій Євгенійович
Дубик Христина
Ільніцька Анастасія Іванівна
Романович
Fedin Valentyn Yaroslavovuch
Шевченко Ігор Олександрович
Саввич Вікторія Тарасівна
Salivonov Petro Vadumovich

 

НОВИНИ СОМ

 
 
СОМ новини
10.11.17 Конференція «ПРАВОВИЙ РОЗВИТОК СУСПІЛЬСТВА І ДЕРЖАВИ: ТРАДИЦІЇ ТА НОВАЦІЇ»
 
СОМ новини
27.09.17 Технології моделювання майбутнього - Ідеальна система соціального захисту в Україні
 
СОМ новини
25.04.17 Запрошуємо до участі у програмі “Молодіжний делегат від України до ООН”
 
всі новини »»
 

Яндекс.Метрика

Реклама:
додати у вибране зробити стартовою про проект  

Нас: 4524 обдарованих молодих людей із усіх регіонів України


Обдарована молодь України.

А Б В Г Д Е Є Ж З І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Вінницька область :: у спорті

немає
фото
Прізвище, ім'я , по батькові:   Абліцов Олексій Анатолійович
Дата народження:   20.07.87
Місце навчання (роботи):  

Дон.ДУУ, ОКР "магістр" спец.- "облік і аудит"

Улюблене заняття:  

грати у футбол, займатися греко-римькою боротьбою

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

09.04.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Агапов Ростислав Андрійович
Дата народження:   04.10.97
Місце навчання (роботи):  

м. Дніпропетровськ школа №74, 5А клас

Улюблене заняття:  

займатися спортом

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

16.04.09



немає
фото
Прізвище, ім'я , по батькові:   Антоніо Дуарте
Дата народження:   24.03.94
Місце навчання (роботи):  

Улюблене заняття:  

Шахи, снукер, биатлон, біологія, музика, астрономія і психологія

Інше:  

http://vkontakte.ru/id86869813 - з питаннями звертатися за цією адресою

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

29.08.10



Прізвище, ім'я , по батькові:   Асатрян Мелкон Мовсесович
Дата народження:   11.03.93
Місце навчання (роботи):  

9-А клас ЗШ № 1

Улюблене заняття:  

зайняття боротьбою

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

06.04.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Бабак Наталя Вікторівна
Дата народження:   29.03.92
Місце навчання (роботи):  

ДПТНЗ

Улюблене заняття:  

проводити час з друзями, заняття спортом (особливо жіночим футболом)

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

29.03.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Бакманян Крістіна Арменовна
Дата народження:   10.07.94
Місце навчання (роботи):  

Клуб спортивно бального танцю «Лель» кер. ЛитовченкоО.Л.,

Улюблене заняття:  

Бальні танці

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

16.12.08



Прізвище, ім'я , по батькові:   Білоконь Дарина Сергіївна
Дата народження:   01.07.92
Місце навчання (роботи):  

Улюблене заняття:  

Заняття спортом

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

05.03.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Боброва Надія Олександрівна
Дата народження:   09.02.99
Місце навчання (роботи):  

Вінницька ЗОШ№10

Улюблене заняття:  

Художна гімнастика,вивчення англійської мови.

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

10.02.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Болдирева Анжела Ігорівна
Дата народження:   14.01.00
Місце навчання (роботи):  

ГЗОШ І-ІІІ ст. №49

Улюблене заняття:  

Спортивні, бальні танці

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

04.04.09



Прізвище, ім'я , по батькові:   Бондаренко Петро Костянтинович
Дата народження:   05.06.98
Місце навчання (роботи):  

м. Дніпропетровськ школа №74, 5А клас

Улюблене заняття:  

займатися спортом, (стрибки у воду)

статус:
  Член Союзу обдарованої молоді України
дата приєднання:  

16.04.09


1 2 3 4 5 6
 
 
швидкий пошук
 фраза
  пошук
  детальний пошук
 ім'я
 область
 здобутки
  пошук
 

 
 

НОВІ НА САЙТІ

Волохата Марина Русланівна
Волошина Анастасия Владимировна
Барс Саша Александовна
Якимів Соломія Андріївна
Мировська Ксенія Олександрівна
Чубiн Борис Валерійович
Нейман Марина Владимировна
Петрушевская Марианна Владимировна
Руденко Яна Володимирівна
Коваль Анатоій Ярославович
нові за тиждень»»
 
Реклама:
(с) Союз обдарованої молоді України
(с) Cергій Терепищий